PlayArts: Bruegel debiutuje w App Store - Tabletowo.pl

PlayArts: Bruegel debiutuje w App Store

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl PlayArts: Bruegel debiutuje w App Store Aplikacje Nowości

Gry typu „Hidden Objects” stały się w ostatnich latach bardzo popularne, niemal odbierając pasjansom tytuł głównego spowalniacza pracy biurowej. Studio Immanitas Entertainment postanowiło wykorzystać powodzenie tego gatunku do zapoznania szerszego grona odbiorców z dziełami wielkich malarzy. Tak właśnie powstała koncepcja serii PlayArt, której pierwsza część pojawiła się niedawno w App Store.

Na pierwszy ogień poszedł Pieter Bruegel starszy, niderlandzki malarz z epoki renesansu, autor pełnych szczegółów prac, które wręcz idealnie nadają się na plansze do gry w ukryte obiekty. W grze PlayArt: Bruegel znajdziemy cztery obrazy jego autorstwa: „Przysłowia niderlandzkie”, „Walka karnawału z postem”, „Zabawy dziecięce” oraz „Droga krzyżowa”. Oprócz odnajdywania przedmiotów z listy (która liczy tutaj ponad 200 pozycji) przyjdzie nam również zabawić się w poszukiwanie różnic między oryginalnymi a zmodyfikowanymi wersjami obrazów.

Tak jak przystało na tytuł mający propagować sztukę, PlayArt: Bruegel dostępny jest do pobrania za darmo (chociaż znalazło się tu miejsce na mikropłatności) ze sklepu z aplikacjami App Store.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona