Przy przeniesieniu numeru do abonamentu w Play, zapłacimy o 15 zł mniej każdego miesiąca!

Play zaskoczył interesującą promocją na lato. Cena abonamentu spada o 15 zł, jeśli zdecydujemy się na przeniesienie numeru z innej sieci.

Reklama

W Play abonament o 15 zł taniej

Fioletowi ruszają z promocją, w której każdy, kto przeniesie numer do Play z myślą o wykupieniu abonamentu, będzie mógł skorzystać z dobrodziejstw oferty za 65 zł/mies. w cenie 50 zł/mies. (oczywiście po rabatach na zgody marketingowe i na profilowanie).

Co wchodzi w skład tej taryfy? Play wylicza:

  • Nielimitowane połączenia na numery komórkowe i stacjonarne
  • Nielimitowane SMS-y i MMS-y
  • 7 GB pakietu internetu
  • Dostęp do usługi Tidal na 3 miesiące bez dodatkowych opłat
  • Dostęp do usługi Amazon Prime Video na 6 miesięcy bez dodatkowych opłat
  • Smartfony od 1 zł

Rzecz jasna zawsze znacznie lepiej jest płacić mniej niż więcej, więc jeśli mieliśmy do tej pory dobry powód, by przejść do Play na abonament, dobrze się upewnijmy, że zamiast dobierania nowego numeru, przejdziemy do sieci od innego operatora. My będziemy mieli taniej, Fioletowi podreperują sobie statystyki, i wszyscy zadowoleni.

Przy okazji warto wspomnieć, że przy przejściu do Play jeszcze przed zakończeniem kontraktu u dotychczasowego operatora klienci otrzymają dodatkowy rabat na abonament za usługi – nawet do 6 miesięcy za 0 zł, aż do czasu faktycznego przeniesienia numeru. Pozwoli to nie płacić za to samo w dwóch miejscach.

Oferta jest ograniczona czasowo i dotyczy tylko abonamentu łączonego z dodatkowym smartfonem (niedostępna w ofercie Tylko SIM), w zobowiązaniu na 24 miesiące. Więcej szczegółów znajdziecie na stronie operatora oraz w regulaminie promocji.