Platinet przedstawia pendrive przeznaczony do tabletów | Tabletowo.pl
Wideo w Huawei P30 Pro

Platinet przedstawia pendrive przeznaczony do tabletów

Dołącz do dyskusji 0

Firma Platinet najwyraźniej nie zamierza tworzyć standardowych produktów, co widać po zaprezentowanym nowym pendrivie. Trzeba przyznać, że nowy produkt wyróżnia się spośród wielu innych.

Pendrive’y Platinet USB 2.0 TX-Depo – trafią do sprzedaży w trzech wersjach pojemnościowych: 8, 16 oraz 32 GB. Tym, co je wyróżnia, to zastosowanie dwóch typów złączy – jednego standardowego USB 2.0 do połączenia z komputerem oraz drugiego w wersji micro, z myślą o podłączeniu do tabletów. Dzięki temu rozwiązaniu eliminuje się potrzebę stosowania dodatkowych adapterów/przejściówek.

Nowy pendrive Platinet zgodny jest z technologią Plug and Play – tak jak większość innych produktów, w ten sposób eliminuje się potrzebę stosowania dodatkowych sterowników urządzeń. Co ciekawe TX-Depo posiada aluminiową obudowę, która – według producentazapewnia najwyższą trwałość i bezpieczeństwo naszych danych.

Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta. Pierwsze modele pendrive’ów trafiają już do sklepów i już wkrótce pojawią się w sklepach z elektroniką w całej Polsce. Specyfikacja produktu wygląda następująco:

  • temperatura pracy: 0 – 60 o C
  • max prędkość zapisu: 8MB/s
  • max prędkość odczytu: 22MB/s
platinet pendrive do tabletów

źródło: platinet

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - rowery na otwarcie sezonu!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona