Uchwyt samochodowy -podgrzewacz/schładzacz do napojów Platinet PECH36 (fot. Platinet)

Samochodowy podgrzewacz napojów to zdecydowanie coś, co warto kupić przed zimą

Nie wiem, jak Wy, ale ja w tym roku jakoś wyjątkowo nie mogę pogodzić się z tym, że lato odeszło i nastała jesień, a przed nami jeszcze zima – aż wzdrygam się na samą myśl o chłodniejszych dniach. Jeśli też tak macie, to po prostu nie możecie przejść obojętnie obok najnowszej propozycji marki Platinet – samochodowego podgrzewacza do napojów. Od razu jednak powiem, że przyda się on Wam również latem.

Podejrzewam, że Platinet możecie kojarzyć głównie z głośników bezprzewodowych Bluetooth, ponieważ w ostatnich tygodniach firma wypuściła ich na rynek od zatrzęsienia. Oczywiście nie tylko tym się ona zajmuje, ale naprawdę całkiem sporo takich sprzętów wprowadziła do sprzedaży. Tym razem przygotowała jednak coś zupełnie z innej bajki.

Reklama

Platinet PECH36 (przyznajcie, że to dość niefortunna nazwa) jest uchwytem samochodowym, pełniącym rolę podgrzewacza i schładzacza do napojów. Miejsce, w którym cały proces się odbywa, ma średnicę 6,8 cm i głębokość 7,2 cm, więc zmieści się w nim większość kubków termicznych, a także butelek i puszek z napojami. Urządzenie może podgrzać płyn nawet do 60°C lub schłodzić do -6°C. Pierwsze wszyscy docenią w zimę i chłodniejsze dni, natomiast drugie w lato, chociaż w tym ostatnim przypadku osobiście chyba nie chłodziłbym picia, aż zrobiłby się z niego lód.

Proces podgrzewania i chłodzenia – przynajmniej według deklaracji producenta – potrwa nie dłużej niż 10 minut. Urządzenie zasilane jest za pomocą samochodowej zapalniczki, więc jest kompatybilne z właściwie każdym pojazdem. Obsługa jest maksymalnie uproszczona: na obudowie są dwa przyciski, z czego jeden służy do włączenia podgrzewania, a drugi do zainicjowania chłodzenia.

Cenę urządzenia ustalono na 149 złotych. Trochę sporo, ale z drugiej strony trzeba przyznać, że to naprawdę użyteczny gadżet. Platinet PECH36 dostępny jest m.in. w >oficjalnym sklepie internetowym Platinet<.

Źródło: informacja prasowa