Głośnikowy zawrót głowy – Platinet wprowadza na rynek aż 8 nowych głośników bezprzewodowych | Tabletowo.pl

Głośnikowy zawrót głowy – Platinet wprowadza na rynek aż 8 nowych głośników bezprzewodowych

Dołącz do dyskusji 0

Platinet w przeciągu dwóch ostatnich miesięcy wprowadził na rynek trzy nowe urządzenia: głośnik Bluetooth z radiobudzikiem i ładowarką bezprzewodową, zestaw dwóch powerbanków (po 5000 mAh każdy) ze stacją dokującą i powerbank o pojemności 10000 mAh. Tym razem producent poszedł jednak na całość, gdyż za jednym zamachem zaprezentował aż osiem nowych głośników bezprzewodowych!

Wszystkie należą do – jak to określa producent – przystępnej cenowo marki Omega. Pierwsza trójka to modele Omega OG60, Omega OG61 i Omega OG62, których obudowa stylizowana jest na chromowane aluminium lub drewno. Omega OG60 charakteryzuje się 3-calowym głośnikiem o mocy 3W i baterią o pojemności 1200 mAh. Omega OG61 ma 4-calowy głośnik o mocy 4W i akumulator 2000 mAh. Omega OG62 może się natomiast pochwalić 5-calowym głośnikiem o mocy 8W i ogniwem (również) 2000 mAh.

Wszystkie modele oferują też system True Wireless Stereo, dzięki któremu można połączyć ze sobą dwa głośniki i stworzyć zestaw stereo. Oprócz tego, dysponują także złączem AUX, co umożliwia podłączenie ich do zewnętrznych urządzeń, np. odtwarzacza multimedialnego. Łączność możliwa jest również za pośrednictwem modułu Bluetooth 4.2.

Kolejne modele to Omega OG70, Omega OG71, Omega OG72 i Omega OG73. Pierwsze dwa wyposażono w głośnik o mocy 5W i baterię o pojemności 1200 mAh. Do tego dysponują też złączem AUX, odbiornikiem FM i funkcją słuchania muzyki z pendrive’a lub karty pamięci microSD. Omega OG71 dodatkowo ma podgumowane pokrycie obudowy, co zapewnia pewniejszy chwyt i większą odporność na zarysowania.

W modelu Omega OG72 umieszczono z kolei dwa głośniki o łącznej mocy 16W (2x 8W). Właściciele tego sprzętu będą mogli korzystać z funkcji karaoke (dzięki wbudowanemu 6,3 mm złączu jack na mikrofon) i możliwości kontroli niskich tonów (bas). Na pokładzie znalazły się również złącze AUS, port USB i slot na kartę pamięci microSD.

Omega OG73 dysponuje natomiast łączną mocą 20W. Ten model także oferuje tryb karaoke, a do tego też kolorowe oświetlenie LED. Na obudowie znalazł się również nowoczesny motyw graficzny (tak samo, jak i w Omega OG72).

Ostatni z ośmiu nowych głośników, Omega OG81, ma 5W głośnik i także system karaoke oraz złącze AUX, slot na kartę pamięci, port USB i radio FM. Jego obudowa ma na górze solidny uchwyt, który umożliwi swobodny i bezpieczny transport tego modelu.

Platinet Omega OG81 (fot. Platinet)

Ceny

  • Omega OG60 – 49,99 złotych
  • Omega OG61 – 69,99 złotych
  • Omega OG62 – 89,99 złotych
  • Omega OG70 – 59,90 złotych
  • Omega OG71 – 49,99 złotych
  • Omega OG72 – 199,90 złotych
  • Omega OG73 – 149,90 złotych
  • Omega OG81 – 79,90 złotych

Wszystkie ww. głośniki można kupić m.in. w >oficjalnym sklepie internetowym Platinet<. Każdy z nich objęty jest 24-miesięczną gwarancją, realizowaną na terenie Polski.

Źródło: informacja prasowa

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona