Platformówka AXVENTURE dostępna za darmo na iOS

Platformówka AXVENTURE dostępna za darmo na iOS

Szukacie ciekawej platformówki na swojego iPada? Jeżeli tak, to teraz możecie za darmo pobrać z App Store grę AXVENTURE.

Tytuł AXVENTURE to prosta platformówka, w której wcielamy się w bohatera o imieniu Axle, mającego zadanie odzyskać bogactwo swojej wioski. Aby to zrobić musi pokonać rzesze wrogów stojących mu na drodze. Gra posiada kilkanaście poziomów, a całość mocno nawiązuje do znanego wszystkim Super Mario Bros, stworzonego w 1985 roku przez Nintendo.

Tabletowo.pl Platformówka AXVENTURE dostępna za darmo na iOS Gry iOS Promocje   Tabletowo.pl Platformówka AXVENTURE dostępna za darmo na iOS Gry iOS Promocje

Gra jest obecnie dostępna za darmo. Standardowo oferowana jest za niespełna dziewięćdziesiąt eurocentów, więc polecam ją pobrać, bo naprawdę warto. Tytuł jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami opartymi o iOS 4.3 i wzwyż.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona