Plants vs Zombies 2 już w lipcu | Tabletowo.pl

Plants vs Zombies 2 już w lipcu

Dołącz do dyskusji 0

Większość deweloperów, gdy już uda im się stworzyć tytuł, który stanie się hitem, stara się kuć żelazo póki gorące, czego efektem są wypuszczane naprędce kontynuacje (a także specjalne edycje okolicznościowe na poszczególne święta i pory roku). Dziwić więc może fakt, że na drugą część popularnej gry Plants vs Zombies musieliśmy czekać aż cztery lata.

Sequel nosi całkiem trafny podtytuł „It’s About Time”, a jego premierę zapowiedziano na lipiec bieżącego roku. Niestety, nie wiadomo jeszcze czy tytuł ten trafi jednocześnie na wszystkie platformy, czy też tak, jak to było w przypadku części pierwszej, inwazja zombie rozprzestrzeni się stopniowo, zaczynając od komputerów PC i Mac. Tym, co martwi najbardziej jest fakt, że dwa lata temu studio PopCap zostało wykupione przez Electronic Arts. Czarnowidze całego świata zdążyli już przepowiedzieć, że gra będzie naszpikowana mikropłatnościami do granic przyzwoitości, co – biorąc pod uwagę ostatnie tytuły wydane przez EA – może niestety okazać się prawdą.

O tym, jaki finalny kształt przybierze długo wyczekiwana kontynuacja Plants vs. Zombies, przekonamy się już w lipcu. Już dziś możemy jednak obejrzeć filmik promocyjny, który pokazuje, że studio PopCap może i zostało kupione przez EA, ale zachowało dystans do siebie, swoich produkcji i graczy.

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona