Plants vs. Zombies 2 debiutuje w Google Play - Tabletowo.pl

Plants vs. Zombies 2 debiutuje w Google Play

Dołącz do dyskusji 0

Tabletowo.pl Plants vs. Zombies 2 debiutuje w Google Play Aplikacje Nowości

Posiadacze tabletów z systemem Android musieli wykazać się nie lada cierpliwością jeśli chodzi o grę Plants vs. Zombies 2. Nie dość, że od premiery pierwszej części minęły już ponad cztery lata, to jeszcze wersja na urządzenia z pod znaku zielonego robota wylądowała w sklepie Google Play z kilkumiesięcznym poślizgiem.

Podobnie jak to miało miejsce w przypadku wersji na iOS, Plants vs. Zombies 2 na urządzenia z systemem Android jest dostępna jako Freemium, co oznacza, że mimo iż tytuł sam w sobie jest darmowy, to jednak znajdziemy w nim całą masę mikropłatności. Ceny, podobnie jak to miało miejsce w wersji z App Store, są mocno przesadzone (dodatkowe rośliny kosztują przeważnie ponad 12 zł). Na szczęście płatne ulepszenia nie są niezbędne do robienia postępów w grze, a jedynie znacznie je ułatwiają. Androidowych graczy ucieszy z pewnością fakt, iż tytuł ten w pełni wykorzystuje dobrodziejstwa usługi Google Play Games Service.

Gra Plants vs. Zombies 2 dostępna jest do pobrania za darmo w sklepie z aplikacjiami Google Play.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona