Planeta Hoth w aktualizacji Angry Birds Star Wars

Reklama

Czy jesteście fanami najnowszej odsłony „Wściekłych Ptaków” firmy Rovio? Zatem mamy dla Was dobrą wiadomość – gra doczekała się nowych plansz na zimowej planecie Hoth!

W dzisiejszej aktualizacji Angry Birds Star Wars zostały włączone poziomy nawiązujące do lodowatej kuli, którą pamiętamy z filmu „Gwiezdne Wojny: Część V – Imperium Kontratakuje” (Star Wars: Episode V – The Empire Strikes Back). Jesteśmy zmuszeni stawić czoła świńsko-imperialnej armii, czyli nieprzerwanym zastępom Pigtrooperów oraz ogromnym AT-AT.

Rovio w tym pierwszym z zapowiedzianych darmowych dodatków przekazał nam 20 nowych poziomów. Wygląda jednak na to, że firma nie skończyła jeszcze przygody z zimową planetą – 10 poziomów wciąż jest zablokowanych jako „coming soon” .

Po zaktualizowaniu będzie w końcu możliwość zagrania Księżniczką Leią, której zdolnością, podobnie jak Hana Solo, jest strzelanie z blastera. Nie jest to jednak potrójny wystrzał jak w przypadku przemytnika, lecz wieloczłonowy różowy strumień, którym możemy uderzyć w kilka punktów jednocześnie – przydatne przy niszczeniu nóg AT-AT. Szczegóły widać na gameplay’u poniżej.

Grę Angry Birds Star Wars możecie pobrać na urządzenia z systemami  Android oraz iOS:

Android: darmowa, płatna(HD) – 11,82 złotych,
iOS: iPhone – 0,99 dolarów, iPad – 2,99 dolarów.

Na koniec jeszcze krótki trailer z czasów przedpremiery od producenta: