Zgłodniałeś? To dobrze, bo możesz za darmo zgarnąć 10 złotych rabatu na zamówienie z PizzaPortal | Tabletowo.pl

Zgłodniałeś? To dobrze, bo możesz za darmo zgarnąć 10 złotych rabatu na zamówienie z PizzaPortal

Dołącz do dyskusji 0

PizzaPortal to jedna z najpopularniejszych platform w Polsce, służących do zamawiania jedzenia. Oferuje ona liczne promocje (m.in. pizza tańsza o 20% w każdy poniedziałek, kebaby i burgery tańsze o 20% w każdy wtorek oraz darmowa dostawa w piątki przy płatności BLIK-iem), lecz teraz można zgarnąć kod rabatowy o wartości 10 złotych na całe zamówienie.

Zasady promocji są banalnie proste. Pierwsze, co trzeba zrobić, to zainstalować na urządzeniu mobilnym z Androidem lub iOS aplikację goodie, a następnie ją włączyć i dotknąć baner, informujący o tej ofercie (pierwszy screen poniżej). Wtedy na ekranie smartfona lub tabletu pojawi się unikalny kod, który należy podać w pozycji „Mam kod rabatowy” podczas finalizowania zamówienia na portalu PizzaPortal. W drugim przypadku nie jest konieczne korzystanie z aplikacji na urządzenia mobilne – w przeglądarkowej wersji serwisu też można go użyć, aby obniżyć kwotę do zapłaty o 10 złotych.

Wczoraj osobiście sprawdziłem, czy promocja działa i jak najbardziej działa. W aplikacji goodie, w sekcji komentarzy, pojawiają się jednak głosy, że trzeba za zamówienie zapłacić kartą kredytową, inaczej nie przejdzie. Czy tak jest – nie wiem, ponieważ sam płaciłem BLIK-iem i wszystko poszło, jak trzeba i dyszka została mi w kieszeni.

Promocja obowiązuje do 15 lipca 2018 roku lub do wyczerpania puli 30 tysięcy kodów rabatowych. Jedna osoba może wygenerować tylko jeden kod (kod jest jednorazowy). Warto też dodać, że na PizzaPortal można zamawiać nie tylko pizzę, kebaby i burgery, ale również dania z innych kuchni – wszystko zależy od miasta.

Regulamin akcji „Zamawiaj – 10 zł z goodie” (PDF)

Polecamy również:

Promocja: zgarnij za darmo 5 złotych na bilety na komunikację miejską lub parkowanie w aplikacji moBiLET

Źródło: własne

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - mega okazje!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona