Pipo W6S z dual boot i ekranem Full HD dostępny za 129 dolarów | Tabletowo.pl

Pipo W6S z dual boot i ekranem Full HD dostępny za 129 dolarów

Dołącz do dyskusji 0

Można napisać, że Pipo to prawdziwy weteran rynku tabletów, ponieważ tego typu urządzenia ma swojej ofercie od dawna. W dodatku była to jedna z bardziej widocznych chińskich firm na rynku. Mimo że ostatnio nie cieszy się szczególną popularnością, zaprezentowała bardzo ciekawy tablet z dual boot i niezłymi parametrami – a wszystko to w atrakcyjnej cenie.

Pipo W6S wyróżnia przede wszystkim wyświetlacz o nietypowej przekątnej, wynoszącej dokładnie 8,9 cala. Ekran został wykonany w technologii PLS, a rozdzielczość wynosi 1920 x 1200 pikseli. Współczynnik ppi na poziomie 255 powinien zadowolić nawet najbardziej wymagających użytkowników. Dalsza część specyfikacji przypomina to, co znamy z poprzednich modeli od tego chińskiego producenta, m.in. model W4S.

We wnętrzu zagościł układ Intel Atom Z3735F, który nie należy do najmocniejszych. 2 GB RAM, 64 GB pamięci wbudowanej, slot na karty microSD, aparaty 5 i 2 Mpix, Bluetooth, bateria 6500 mAh, GPS oraz port HDMI – dane typowe dla tanich tabletów z Windowsem. Należy jednak pamiętać, że jego największą zaletą jest dual boot. Możemy na nim korzystać z Windowsa 8.1 lub Androida 4.4.

Do sprzedaży trafiły dwie wersje Pipo W6S. Wariant Wi-Fi został wyceniony na 129 dolarów, podczas gdy urządzenie z 3G kosztuje 145 dolarów. Myślę, że jest to całkiem interesująca oferta.

źródło: Pipo przez Engadget, Tablet-News

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - przeceny!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona