PiPO W3 to hybryda z 10,1-calowym ekranem o rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli

pipo-w3

Chiński producent PIPO prawdopodobnie kojarzy Wam się głównie z urządzeniami pracującymi na Androidzie, jak chociażby Pipo T9. Jednak ma on w swojej ofercie również tablety z Windowsem 8, czego dobrym przykładem jest Pipo W1. Jednak jeśli interesujecie się chińskimi tabletami, ale szukacie czegoś z trochę wyższej półki, to powinniście również rzucić okiem na nowe urządzenie tej firmy pracujące z Windowsem, Pipo W3. 

Pipo W3 to kolejny model tajwańskiej firmy z Windows 8 na pokładzie, który prezentuje się bardzo interesująco. Został on wyposażony w 10,1-calowy ekran IPS o rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli, co powinno ucieszyć wiele osób. Jego sercem jest 4-rdzeniowy procesor Intel Atom 3775D o taktowaniu 1,49 GHz (maksymalnie 2,46 GHz) oraz 2 GB pamięci operacyjnej RAM. Oferuje on również 64 GB pamięci wbudowanej oraz 8 godzin pracy na baterii.

Pipo W3

Zaletą jest niewątpliwie również jego wygląd, który bardzo przypomina Surface. Dołączana będzie do niego również klawiatura, która od razu kojarzy się z produktem Microsoftu. Dostępne w sprzedaży będą dwie wersje: WiFi oraz 3G. Niestety, nie są na razie znane ceny, jakie przyjdzie nam zapłacić za to urządzenie, jednak możemy spodziewać się bardzo rozsądnej wyceny. Myślicie, że taki tablet byłby hitem również u nas?

Źródło