Pipo T3: 7-calowy tablet z 3G, Bluetooth oraz Androidem 4.2 - Tabletowo.pl

Pipo T3: 7-calowy tablet z 3G, Bluetooth oraz Androidem 4.2

Dołącz do dyskusji 0

Tabletowo.pl Pipo T3: 7-calowy tablet z 3G, Bluetooth oraz Androidem 4.2 Chińskie Ciekawostki Nowości

Niedawno informowaliśmy Was o pierwszym tablecie marki PIPO wyposażonym w system Microsoft Windows: PIPO W1. Chiński producent wkraczając na rynek okienek nie zapomina jednak o tym, co dało mu rosnącą popularność, a zatem o tanich, łatwo dostępnych tabletach pracujących pod kontrolą Androida. Ostatnio w portfolio producenta zza Wielkiego Muru pojawił się nowy tablet, który ma na celu dotrzeć właśnie do małowymagających osób z niezbyt zasobnym portfelem. Poznajcie PIPO T3. Co urządzenie oferuje?

Urządzenie posiada 7-calowy ekran IPS o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, oferujący kąty widzenia na poziomie 178 stopni. Sercem tabletu jest czterordzeniowy procesor MediaTek MT8382 o taktowaniu 1,3 GHz w połączeniu z GPU Mali-400 MP2 o taktowaniu 533 MHz. Do tego do dyspozycji mamy 1 GB pamięci RAM, 16 GB pamięci wewnętrznej, aparat 5 Mpx oraz przednią kamerkę internetową 2 Mpx. Urządzenie posiada baterię o pojemności 4000 mAh. Całość pracuje pod kontrolą nieco już leciwego Androida 4.2 JellyBean.

Tabletowo.pl Pipo T3: 7-calowy tablet z 3G, Bluetooth oraz Androidem 4.2 Chińskie Ciekawostki Nowości

Tablet jak na swoją półkę cenową ma zachęcające parametry komunikacyjne. Urządzenie posiada Bluetooth, GPS oraz modem 3G. Standardem jest oczywiście WiFi, a to zastosowane w PIPO T3 cechuje się obsługą standardu N.

Jeżeli chodzi o cenę, to dotarłem do informacji, że tablet kosztuje w przeliczeniu 81 dolarów (499 yuanów). Biorąc więc pod uwagę możliwości tego urządzenia, to jest to kwota bardzo atrakcyjna.

Co sądzicie o tym tablecie chińskiego producenta?

Źródło, źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona