Pipo T3: 7-calowy tablet z 3G, Bluetooth oraz Androidem 4.2 | Tabletowo.pl

Pipo T3: 7-calowy tablet z 3G, Bluetooth oraz Androidem 4.2

Dołącz do dyskusji 0

Niedawno informowaliśmy Was o pierwszym tablecie marki PIPO wyposażonym w system Microsoft Windows: PIPO W1. Chiński producent wkraczając na rynek okienek nie zapomina jednak o tym, co dało mu rosnącą popularność, a zatem o tanich, łatwo dostępnych tabletach pracujących pod kontrolą Androida. Ostatnio w portfolio producenta zza Wielkiego Muru pojawił się nowy tablet, który ma na celu dotrzeć właśnie do małowymagających osób z niezbyt zasobnym portfelem. Poznajcie PIPO T3. Co urządzenie oferuje?

Urządzenie posiada 7-calowy ekran IPS o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, oferujący kąty widzenia na poziomie 178 stopni. Sercem tabletu jest czterordzeniowy procesor MediaTek MT8382 o taktowaniu 1,3 GHz w połączeniu z GPU Mali-400 MP2 o taktowaniu 533 MHz. Do tego do dyspozycji mamy 1 GB pamięci RAM, 16 GB pamięci wewnętrznej, aparat 5 Mpx oraz przednią kamerkę internetową 2 Mpx. Urządzenie posiada baterię o pojemności 4000 mAh. Całość pracuje pod kontrolą nieco już leciwego Androida 4.2 JellyBean.

Tablet jak na swoją półkę cenową ma zachęcające parametry komunikacyjne. Urządzenie posiada Bluetooth, GPS oraz modem 3G. Standardem jest oczywiście WiFi, a to zastosowane w PIPO T3 cechuje się obsługą standardu N.

Jeżeli chodzi o cenę, to dotarłem do informacji, że tablet kosztuje w przeliczeniu 81 dolarów (499 yuanów). Biorąc więc pod uwagę możliwości tego urządzenia, to jest to kwota bardzo atrakcyjna.

Co sądzicie o tym tablecie chińskiego producenta?

Źródło, źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona