Pip-Boy Deluxe Bluetooth Edition – smartwatch dla fanów Fallouta | Tabletowo.pl

Pip-Boy Deluxe Bluetooth Edition – smartwatch dla fanów Fallouta

Dołącz do dyskusji 0

Nawet, jeśli nie graliście w Fallouta i nie wiecie, co to za gra, to obok tego smartwatcha nie przejdziecie obojętnie.

Pip-Boy Deluxe Bluetooth Edition (bo tak się nazywa), to replika gadżetu z serii gier Fallout. Najbardziej jest znany szczególnie z czwartej części gry. W świecie wirtualnym był małym, osobistym komputerem, a w rzeczywistości będzie… smartwatchem. Bardzo wiernie odwzorowane urządzenie ma nawet ruchome gałki, pokrętła, różnego rodzaju diody i wskaźniki, a także monochromatyczny wyświetlacz. Za pomocą Bluetooth podłączymy i zsynchronizujemy ze smartfonem. Wyświetli nam powiadomienia, pozwoli na wykonanie połączenia czy strumieniowe odtwarzanie muzyki.

Pip-Boy Deluxe Bluetooth Edition będzie wyprodukowany w 5000 egzemplarzach i kosztować ma 350 dolarów. Poza sporym rozmiarem duża też jest masa, bo zegarek waży… prawie kilogram. Pomijając to, i tak kolekcjonerzy pewnie będą ustawiać się po niego w kolejkach, bo to raczej gadżet dla nich niż do codziennego noszenia.

Muszę przyznać, że i mi się podoba. Pewnie większość czasu spędziłby w pudełku albo na półce, ale chociaż na kilka chwil chciałbym go założyć. A Wy?

Źródło: Bethesda via AndroidCommunity

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona