Pinball Rocks HD - rockowy pinball debiutuje na Androida i iOS - Tabletowo.pl

Pinball Rocks HD – rockowy pinball debiutuje na Androida i iOS

Tabletowo.pl Pinball Rocks HD - rockowy pinball debiutuje na Androida i iOS Aplikacje Nowości

Pinball od dawien dawna jest jedną z niewielu gier, w które mogę grać godzinami. Mimo, że tak naprawdę rozgrywka nie jest skomplikowana, przynosi sporo radości i rozluźnienia. Dla miłośników tytułów tego gatunku firma Sony Music Entertainment wydała grę Pinball Rocks HD na dwie platformy mobilne: Androida i iOS. To nic innego, jak rockowy pinball.

Przez grę przewijają się kawałki takich wykonawców, jak: Three Days Grace, Red, The Sword, Queensryche, The Virginmarys, Filter, Norma Jean, For Today, Anvil, Krokus, Lordi i Richie Kotzen. Można więc spokojnie stwierdzić, że określenie „najgłośniejsza gra pinball” w przypadku Pinball Rocks HD jest jak najbardziej na miejscu.

W grze mamy dostępnych pięć różnych stołów, ale oprócz nich mamy możliwość kupna kilku dodatkowych: Alice In Chains, Bullet From My valentine, AC/DC i Slayer.

Tytuł Pinball Rocks HD jest darmowy. Znajdziecie go w Google Play i App Store.

Tabletowo.pl Pinball Rocks HD - rockowy pinball debiutuje na Androida i iOS Aplikacje Nowości   Tabletowo.pl Pinball Rocks HD - rockowy pinball debiutuje na Androida i iOS Aplikacje Nowości   Tabletowo.pl Pinball Rocks HD - rockowy pinball debiutuje na Androida i iOS Aplikacje Nowości

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona