Pierwszy tablet z Windows 8 pojawia się w sieci na kilka godzin przed prezentacją | Tabletowo.pl

Pierwszy tablet z Windows 8 pojawia się w sieci na kilka godzin przed prezentacją

Dołącz do dyskusji 0

Do sieci wyciekło zdjęcie pierwszego tabletu z systemem operacyjnym Windows 8. Konferencja BUILD, na której miał mieć on swoją prezentację, rozpocznie się za 3-4 godziny, lecz nie przeszkadza nam to, aby poznać tego, co nas czeka.

Urządzenie przedstawione na zdjęciu cechuje się minimalistycznym designem i bardzo przypomina model Series 7, który mieliśmy okazję ujrzeć podczas tegorocznych targów IFA 2011. Podobieństwo wydaje się potwierdzać fakt, że tablet również został wyprodukowany przez Samsunga (czego niezbitym dowodem jest jego logo na pudełku) oraz obietnica rychłej aktualizacji oprogramowania Series 7 z aktualnego Windowsa 7 na Windows 8, gdy tylko ten stanie się dostępny.

Nie mamy jednak pewności, czy tajemniczy tablet rzeczywiście jest znanym nam już Series 7, czy nowym urządzeniem. W sieci pojawiły się informacje, że jego sercem może być nie czterordzeniowa jednostka Intel Core i5, ale Nvidia Kal-El, czyli długo oczekiwana Tegra 3.

Więcej dowiemy się już za kilka godzin. Jak myślicie, czy Microsoft zaprezentuje nowy, rewolucyjny tablet?

via GadgetBuff

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona