Fot przez: AndroidPure

Lenovo zagrało na nosie konkurencji. Pierwszy smartfon z kamerą „in display” zadebiutuje za dwa dni

Wiele osób liczyło na wielki wyścig między Samsungiem a Huawei. Obie firmy miały chrapkę na wprowadzenie na rynek pierwszego smartfona z modułem aparatu wykonanym w technologii in display. Wiele jednak wskazuje na to, że cały splendor zgarnie Lenovo, które ma pokazać takie urządzenie już na dniach.

Nie Samsung Galaxy A8s, nie Huawei Nova 4, a właśnie Lenovo. Precyzując, Lenovo Z5s. Walka była zacięta, a o końcowym sukcesie zadecyduje dość niewielka różnica. Okazuje się bowiem, że Lenovo zamierza wprowadzić swój produkt na rynek 6 grudnia, podczas gdy konkurencyjne firmy uczynią to nieco później. Być może część z Was taki obrót spraw zadziwił, jednak Lenovo jest ostatnio w naprawdę dobrej formie.

Reklama

Urządzenie zdradza wybrane elementy specyfikacji technicznej w TENAA. Żeby było jeszcze ciekawiej, producent nie kryje się już ze swoimi planami, co potwierdza oficjalny materiał promocyjny umieszczony w serwisie Weibo. Warto tu zauważyć, że Lenovo Z5s to najpewniej tajemnicze urządzenie o oznaczeniu roboczym L78071, które pewien czas temu wzbudziło zainteresowanie wybranych mediów branżowych.

Zdjęcie przez: AndroidPure

Mówiąc o tym smartfonie spodziewamy się Snapdragona 675 oraz akumulatora o pojemności 3210 mAh. Niestety, ale szczegóły związane z matrycami aparatów cały czas udało się producentowi zatrzymać dla siebie. Byłbym zdziwiony, gdyby Z5s zadebiutował z innym systemem, aniżeli Android Pie. Jeśli już teraz rozważacie zakup smartfona, to muszę ostudzić Wasz entuzjazm. Wiele wskazuje na to, że urządzenie będzie dostępne tylko na rynku chińskim.

źródło: AndroidPure