Pierwszy sklep w Polsce wprowadził przedsprzedaż Samsunga Galaxy Round. Zaskoczenia nie ma: jest drogo

samsung galaxy round

Póki co takie urządzenia, jak Samsung Galaxy Round czy LG G Flex, można nazwać egzotycznymi ciekawostkami. Wszystko z racji tego, że są jedynymi produktami w jakikolwiek sposób zakrzywionymi, a co za tym idzie – przez wzgląd na wysoką cenę zawierającą tzw. „podatek od nowości” niewielu z nas będzie mogło sobie na nie pozwolić. Fakt ten potwierdza również nieoficjalna polska cena pierwszego z wymienionych modeli.

Sklep Tions jest znany (podobnie jak Redcoon) z wprowadzania do swojej oferty urządzeń, których często nie ma w oficjalnej polskiej dystrybucji lub trafiają do naszego kraju znacznie później niż w innych krajach. To właśnie na jego stronie internetowej pojawiła się oferta, w ramach której możemy nabyć Samsunga Galaxy Round. Cena produktu ustalona została na poziomie 3899,99 złotych. Dostawy produktu mają się rzekomo rozpocząć 9 grudnia. Ile w tym prawdy – trudno przewidzieć.

Nie wiem jak Was, ale mnie Galaxy Round bardzo zainteresował i chętnie go przetestuję, jeśli tylko będzie taka możliwość. Póki co, niestety, muszę obejść się smakiem i zadowolić jedynie dostępnymi w sieci opiniami na jego temat.

Parametry techniczne Samsunga Galaxy Round:
– ekran Super AMOLED 5,7″ 1920 x 1080 pikseli,
– czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 800 MSM8974 2,1GHz,
– Android 4.3 Jelly Bean,
– 3GB RAM,
– 32GB pamięci wewnętrznej,
– LTE,
– WiFi 802.11 b/g/n/ac,
– Bluetooth 4.0,
– GPS,
– NFC,
– aparat 13 Mpix,
– kamerka 2 Mpix,
– slot kart microSD,
– port microUSB,
– 3.5 mm jack audio,
– akumulator o pojemności 2800 mAh,
– wymiary: 151 x 79,6 x 7,9 mm,
– waga: 154 g.

źródło, Tions