Pierwszy powerbank od Asusa: ZenPower 9600 mAh

Pierwszy powerbank od Asusa: ZenPower 9600 mAh

Jak Asus traktuje polski rynek doskonale wiemy (albo tak nam się przynajmniej wydaje). Smartfony z serii Zenfone trafiły do nas kilka miesięcy po światowej premierze (oby podobny los nie spotkał Zenfona 2), zegarek ZenWatch wciąż nie jest dostępny, podobnie zresztą jak bardzo interesujące produkty z serii Padfone. Ciekawe czy podobnie będzie z powerbankiem tajwańskiego koncernu, ZenPower 9600 mAh.

Najpopularniejszym prezentem ubiegłych Świąt Bożego Narodzenia niewątpliwie były właśnie powerbanki. Tego typu akcesoria, w dobie szybko rozładowujących się smartfonów i tabletów, stają się po prostu niezastąpione. Nic więc dziwnego, że coraz więcej producentów stara się je mieć w ofercie. Właśnie dołączył do nich Asus.

Powerbank Asusa ma pojemność 9600 mAh, dzięki zastosowaniu trzech akumulatorów o pojemności 3200 mAh każdy. Na obudowie znajdziemy port microUSB i pełnowymiarowy USB oraz diodowy wskaźnik naładowania. Całość waży 215 gramów, a obudowa ma grubość 18 mm.

Nowy serwis Tabletowo. Sprawdź oiot.pl

Szczegóły odnośnie dostępności i ceny Asusa ZenPower 9600 mAh poznamy zapewne podczas nadchodzących targów MWC 2015 (start: 2 marca).

ASUS-ZenPower-9600-01