Pierwszy powerbank od Asusa: ZenPower 9600 mAh - Tabletowo.pl

Pierwszy powerbank od Asusa: ZenPower 9600 mAh

Dołącz do dyskusji 0

Jak Asus traktuje polski rynek doskonale wiemy (albo tak nam się przynajmniej wydaje). Smartfony z serii Zenfone trafiły do nas kilka miesięcy po światowej premierze (oby podobny los nie spotkał Zenfona 2), zegarek ZenWatch wciąż nie jest dostępny, podobnie zresztą jak bardzo interesujące produkty z serii Padfone. Ciekawe czy podobnie będzie z powerbankiem tajwańskiego koncernu, ZenPower 9600 mAh.

Najpopularniejszym prezentem ubiegłych Świąt Bożego Narodzenia niewątpliwie były właśnie powerbanki. Tego typu akcesoria, w dobie szybko rozładowujących się smartfonów i tabletów, stają się po prostu niezastąpione. Nic więc dziwnego, że coraz więcej producentów stara się je mieć w ofercie. Właśnie dołączył do nich Asus.

Powerbank Asusa ma pojemność 9600 mAh, dzięki zastosowaniu trzech akumulatorów o pojemności 3200 mAh każdy. Na obudowie znajdziemy port microUSB i pełnowymiarowy USB oraz diodowy wskaźnik naładowania. Całość waży 215 gramów, a obudowa ma grubość 18 mm.

Szczegóły odnośnie dostępności i ceny Asusa ZenPower 9600 mAh poznamy zapewne podczas nadchodzących targów MWC 2015 (start: 2 marca).

Tabletowo.pl Pierwszy powerbank od Asusa: ZenPower 9600 mAh Akcesoria Asus

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona