Pierwszy odcinek The Wolf Among Us za darmo w App Store | Tabletowo.pl

Pierwszy odcinek The Wolf Among Us za darmo w App Store

Dołącz do dyskusji 0

The Wolf Among Us to obok The Walking Dead najpopularniejsza produkcja studia Telltale Games. Mimo iż gracze korzystający z urządzeń z systemem iOS mogli zapoznać się z nią znacznie wcześniej niż użytkownicy Androida, to jednak musieli zapłacić za pierwszy odcinek, który w Google Play dostępny był od początku za darmo.

Wydawcy gry uznali jednak najwyraźniej, że darmowy epizod dobrze sprawdza się w roli przynęty na graczy, dzięki czemu od dziś również posiadacze iPadów mogą cieszyć się nim bez wydawania pieniędzy. A jest się czym cieszyć, gdyż The Wolf Among Us to bez wątpienia jedna z najbardziej wciągających produkcji tego typu dostępnych obecnie na tablety. Fabuła gry bazuje bowiem na „Baśniach” – serii komiksów autorstwa Billa Willinghama, w których postacie z bajek nie tylko żyją pośród zwykłych śmiertelników, ale i pokazują bardziej ludzkie strony swojego charakteru.

Niestety, nie wiadomo jeszcze czy mamy tu do czynienia z tymczasową promocją, czy też ze stałą obniżką cen, więc na wszelki wypadek lepiej nie zwlekać zbyt długo z pobraniem gry. Warto jednak pamiętać o tym, że poznanie całej fabuły wymaga odblokowania czterech pozostałych epizodów, które można nabyć zarówno pojedynczo (4,49 euro), jak i w pakiecie (13,99 euro).

 

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona