Pierwsze zdjęcie wykonane aparatem LG G7 ThinQ już w sieci. Oprócz tego: dokładne grafiki smartfona | Tabletowo.pl

Pierwsze zdjęcie wykonane aparatem LG G7 ThinQ już w sieci. Oprócz tego: dokładne grafiki smartfona

Dołącz do dyskusji 0

LG zarządziło, że nowy flagowy smartfon firmy zostanie zaprezentowany 2 maja w Nowym Jorku. Osoby dostarczające przecieki nie zawodzą jednak, stąd na ponad tydzień przed premierą mamy dostęp do dokładnych grafik LG G7 ThinQ oraz próbnego zdjęcia z aparatu urządzenia, które mówi co nieco o jego właściwościach.

Najnowsze grafiki LG G7 zdradzają kilka szczegółów dotyczących spodziewanego flagowca Koreańczyków. Co prawda zdjęciom daleko jeszcze do krystalicznej przejrzystości, ale przynajmniej są ostre i dają większy wgląd w to, co za tydzień pokaże LG.

Przede wszystkim możemy bliżej przyjrzeć się czujnikom, które umieszczone są we wcięciu w ekranie smartfona. Wszystko wydaje się być na swoim miejscu. Ważnym szczegółem jest zapewne dla niektórych gniazdo słuchawkowe, którego kształtu nie sposób pomylić z żadnym innym. W obudowie tkwi też dodatkowy przycisk, zapewne odpowiadający przywołanie inteligentnego asystenta.

Logo pod zestawem aparatów oraz czytnikiem linii papilarnych na pleckach urządzenia nie pozostawia wątpliwości co do tego, z jakim modelem mamy do czynienia. Odnośnie aparatu – poniżej mamy świeże zdjęcie, wykonane rzekomo LG G7 ThinQ.

Według danych EXIF zdjęcia, pochodzi ono z modelu LG o oznaczeniu LM-G710, czyli właśnie LG G7 ThinQ. Obraz ma rozdzielczość 16 Mpix – czyli taką, jaką tylne aparaty nowego G7. Inne informacje, które można wyczytać z zapisów aparatu to informacje o użytej przysłonie czy ogniskowej kamery: f/1.6, ISO 50, 4.03 mm, 1/379.

Sama próbka zdjęcia nie wygląda zbyt okazale, ale najprawdopodobniej mamy tu do czynienia ze zdjęciem zrobionym jakimś testowym egzemplarzem lub jednym z prototypów LG G7, z niekompletnym jeszcze oprogramowaniem aparatu.

Wszystko to wskazuje jednak, że LG G7 jest bardzo blisko, a my już zacieramy rączki na myśl o tym, że będziemy mieli okazję go w najbliższych miesiącach przebadać pod każdym możliwym kątem.

LG G7 ThinQ? Zobaczymy go 2 maja, właśnie takiego. Pięć kolorów do wyboru

źródło: @evblass, @rquandt

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona