Pierwsze zdjęcia Xiaomi Mi5 w sieci | Tabletowo.pl

Pierwsze zdjęcia Xiaomi Mi5 w sieci

Dołącz do dyskusji 0

W naszym kraju marka Xiaomi powoli jest coraz bardziej rozpoznawana i doceniana. W Polsce sprawnie działa też forum systemu MIUI, na którym sporo jest wątków o możliwość zakupienia urządzeń z tym systemem. Znajdą się zapewne osoby, które chętnie dowiedzą się czegoś na temat modelu Mi5. Jego pierwsze zdjęcia właśnie trafiły do Internetu i, co ważne, wygląda on bardzo dobrze. 

Xiaomi Mi4 został pokazany w lipcu i to ciekawe, że producent już teraz miałby zacząć produkcję swojego przyszłego flagowca. Minęły zaledwie trzy miesiące od premiery Mi4.

Niestety, na chwilę obecną nie mamy konkretniejszych informacji, prócz samego poglądu na front urządzenia. W sumie to on też nie zdradza nam żadnych szczegółów. Jednak wygląda na to, że mamy do czynienia z ekranem większym niż 5 cali. Widać, że projektanci zdecydowanie wzorowali się na BlackBerry Z10 lub, poniekąd, HTC One M7. Jeśli dobrze przyjrzeć się zdjęciu, to można zauważyć bardzo cienkie ramki okalające wyświetlacz. Jednak na zweryfikowanie tego przyjdzie nam jeszcze poczekać.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona