Pierwsze zdjęcia HTC One X10 – a gdzie czytnik linii papilarnych? | Tabletowo.pl

Pierwsze zdjęcia HTC One X10 – a gdzie czytnik linii papilarnych?

Dołącz do dyskusji 0

HTC One X10 został zauważony w zeszłym miesiącu na stronach Euroazjatyckiej Komisji Gospodarczej, niedawno mogliśmy zobaczyć pierwszy render urządzenia, a teraz w sieci pojawiły się zdjęcia nadchodzącego urządzenia HTC.

Przeciek skupia się głównie na przodzie smartfonu, choć są też zbliżenia przedstawiające górną część jego plecków. Spoglądając na zdjęcia, mamy wrażenie, że „jakby czegoś tu brakuje”, i rzeczywiście – wychodzi na to, że smartfon nie będzie wyposażony w czytnik linii papilarnych.

Przeciek powtarza też szczątkowe informacje o specyfikacji One X10, mianowicie o wykorzystaniu 5,5-calowego ekranu Full HD, procesora Helio P10, 13-megapikselowego aparatu tylnego z optyczną stabilizacją obrazu i 3 GB pamięci RAM.

Urządzenie ma być oficjalnie zaprezentowane w przyszłym miesiącu, z ceną startową w okolicach 288 dolarów.

Istnieje spora szansa, że powyższe zdjęcia to nie HTC One X10, a „stary, dobry” One X9, który wygląda praktycznie tak samo. W takim wypadku z ocenami wyglądu trzeba będzie się wstrzymać, i poczekać na styczniową premierę. 

źródło: theandroidsoul.com dzięki GSMarena

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona