Pierwsze szpiegowskie zdjęcie tajemniczego tabletu Motoroli - Tabletowo.pl

Pierwsze szpiegowskie zdjęcie tajemniczego tabletu Motoroli

Tabletowo.pl Pierwsze szpiegowskie zdjęcie tajemniczego tabletu Motoroli Motorola Nowości Plotki / Przecieki

Motorola, twórca pierwszego na rynku tabletu z systemem Android 3.0 Honeycomb – Xoom, pracuje nad nowym produktem. Zdjęcie tajemniczego urządzenia opublikowane zostało na portalu This Is My Next (The Verge) i prezentuje nieznany dotąd tablet Motoroli.

Urządzenie zostało wyposażone (najprawdopodobniej) w 7-calowy ekran dotykowy o proporcjach 16:9 i elegancką, charakterystycznie zaokrągloną na rogach, biało-czarną obudowę. Specyfikacja urządzenia nie jest znana, lecz na podstawie zdjęcia możemy wywnioskować, że ma ono złącze microUSB oraz port microHDMI.

Czy jest to Motorola Xoom 2? Czy sercem tabletu jest czterordzeniowa jednostka Nvidia Tegra 3? Czy pracuje on pod kontrolą systemu Android Ice Cream Sandwich? Nie wiadomo. Z niecierpliwością czekamy na premierę i trzymamy kciuki, aby cena „dachówki” była atrakcyjna!

via This Is My Next (The Verge)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona