Pierwsze spojrzenie na tablet z Tizen OS na pokładzie – wideo | Tabletowo.pl

Pierwsze spojrzenie na tablet z Tizen OS na pokładzie – wideo

Dołącz do dyskusji 0

Pamiętacie może wpis dotyczący pierwszego tabletu z Tizen OS, który ma pojawić się jeszcze w tym roku w Japonii? Jeśli nie, to przypominam, że mam na myśli tą wiadomość. Dziś dodatkowo pojawił się film prezentujący omawiane urządzenie.

Wcześniejsze plotki dotyczące pierwszego tabletu z Tizen OS wydają się potwierdzać. Tak jak mówił poprzedni wyciek – na pokładzie znajdziemy wyświetlacz o przekątnej 10,1-cala i rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli, czterordzeniowy procesor oparty o architekturę ARM Cortex-A9 działający  z częstotliwością 1,4 GHz , 2 GB pamięci RAM i 32 GB pamięci wewnętrznej (z możliwością rozszerzenia poprzez slot kart microSD). Dane dotyczące aparatów (2 Mpix z tylu oraz 0.3 Mpix z przodu) i WiFi w standardzie N – również są potwierdzone.

Jednak przejdźmy do najważniejszego – wideo prezentującego działające urządzenie (jest to prototyp):

Na powyższym filmie widzimy omawiany tablet. Jednak mimo jego mocnej specyfikacji działa niezbyt dobrze (wręcz bardzo słabo). Miejmy nadzieję, że programiści odpowiedzialni za ten projekt poświęcą odpowiednio dużo czasu na optymalizację kodu systemu, ponieważ w obecnej formie nie nadaje się on do tego, żeby trafić na rynek. To, co nie powinno się już zmienić, to interfejs graficzny systemu (poza dostosowaniem do tak wielkiej rozdzielczości).

źródło: liliputing.com

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona