Pierwsze rendery Asus Zenfone 3 i Zenfone 3 Delux | Tabletowo.pl
Huawei Matebook D14 – najlepiej sprzedający się laprop w Polsce

Pierwsze rendery Asus Zenfone 3 i Zenfone 3 Delux

Dołącz do dyskusji 0

Jak pewnie dobrze pamiętacie, Zenfone 2 zrobił niemałe zamieszanie na rynku. Zaprezentowany w styczniu 2015 roku, jako jeden z pierwszych miał 4 GB pamięci RAM. Ale nie tylko wielkość pamięci operacyjnej robił wrażenie. Asus Zenfone 2 miał także bardzo dobrą cenę, gdyż początkowo wynosiła ona 199 dolarów.  A jak będzie z jego następcą?

Asus_Zenfone_3_Deluxe

Asus Zenfone 3 i Zenfone 3 Deluxe pojawił się na stronie internetowej Red Dot 21, czyli organizacji przyznającej nagrody za najlepsze wzornictwo – Red Dot Design Award. Oczywiście, Zenfone 3 nie dostał jeszcze nagrody, ale może to być pewnego rodzaju zapowiedź lub nominacja. W końcu, nie bez powodu Red Dot Design Aword nazywają Oskarami wzornictwa.

Z owej strony, poza zdjęciami możemy poznać kilka szczegółów dotyczących budowy urządzenia. Zenfone 3 ma mieć przód i tył ze szkła 2.5D połączonych aluminiową ramką. Urządzenie ma mieć także złącze USB typu C, przednią i tylną kamerę wyposażone w diody doświetlające, laserowy autofokus i skaner linii papilarnych. Na stronie wspomniano także o “Smart Flip Cover”, czyli pokrowcu dającym jeszcze lepsze doznania z użytkowania – cokolwiek to ma oznaczać. ;)

Dwie wersje Zenfone 3 zostały przetestowane już w styczniu tego roku, o czym możecie przeczytać TUTAJ.

Jak Wam się podoba nowy Asus? Czy myślicie, że zasługuję na nagrodę za wzornictwo?

Źródło: red-dot-21.com, androidauthority.com

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - rowery na otwarcie sezonu!
Przeczytaj następny wpis

Recenzja LG Zero

Świetnie wykonany "średniak" w zbyt wysokiej cenie

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona