Pierwsze paczki gier pojawiają się w App Store - Tabletowo.pl

Pierwsze paczki gier pojawiają się w App Store

Dołącz do dyskusji 0

Promocje typu „kup dwie sztuki, trzecią dostaniesz gratis” do niedawna stanowiły głównie domenę supermarketów, które zachęcały nas w ten sposób do zakupu niepotrzebnych nam produktów. Od jakiegoś czasu patent ten stosowany jest jednak również w wielu innych gałęziach handlu. Wczorajsza aktualizacja systemu iOS wprowadziła podobną funkcjonalność do świata App Store.

App Bundles, bo o nich tutaj mowa, to nowa opcja pozwalająca wydawcom łączyć w paczki maksymalnie dziesięć płatnych tytułów ze swojego katalogu i sprzedawać je po cenie niższej niż wyniósłby nas zakup każdego elementu z osobna. Jak łatwo się domyślić pomysł ten bardzo przypadł do gustu większości firm, które nie zwlekały zbyt długo ze skorzystaniem z nowych możliwości. Już pierwszego dnia działania nowej funkcji w App Store pojawiła się między innymi paczka z najważniejszymi mobilnymi odsłonami Final Fantasy,  pełna trylogia Infinity Blade, zestaw trzech ostatnich części Modern Combat, niemal cały katalog wydawniczy SNK Playmore i, co oczywiste, mini-kolekcja Angry Birds. Trzeba przyznać, że większość z tych ofert wydaje się być całkiem korzystna, oczywiście jeśli nie posiadamy żadnej z gier wchodzących w skład paczki. Tak czy inaczej, posiadacze urządzeń z logo nadgryzionego jabłka mogą już zacząć szykować się na nadchodzącą falę promocji, które niechybnie zaleją App Store w przeciągu kilku najbliższych dni.

Więcej informacji na temat App Bundles znajdziecie na oficjalnej stronie firmy Apple.

FINAL FANTASY 6+1 -IN-ONE    
INFINITY BLADE TRILOGY 
MODERN COMBAT PACK 
SNK GAME_PACK 
ANGRY BIRDS: ULTIMATE SLINGSHOT BUNDLE 

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona