Pierwsze akcesoria do Nexusa 6 już na Amazonie | Tabletowo.pl

Pierwsze akcesoria do Nexusa 6 już na Amazonie

Dołącz do dyskusji 0

Zaledwie kilka godzin przed oficjalną zapowiedzią Nexusa 6, możemy zobaczyć, jak na wirtualne półki Amazon.com wędrują pierwsze akcesoria dla tego phabletu. Zdążyliśmy już przywyknąć, że przed oficjalnymi zapowiedziami znaliśmy już wygląd i okruchy specyfikacji danego urządzenia, ale to chyba pierwszy raz, kiedy akcesoria wychodzą przed nim samym, normalnie dzieje się to zwykle po paru dniach. Patrząc na folię ochronną od Skinomi, nasuwa się pytanie czy producenci dostali urządzenie wcześniej, żeby stworzyć te akcesoria, czy bazują na renderach i to tylko założenia.

Na chwilkę obecną można znaleźć wzmianki Skinomi o używaniu makiet Droid Life’s z poprzedniego tygodnia, co znaczy, że albo firma bazuje na tychże screenach, albo czekają aż Google wypuści oficjalne informacje. Z drugiej strony, folia idealnie pasuje do specyfikacji z renderu. Reszta akcesoriów na razie nie ma żadnych zdjęć, które można by było porównać z tymi, które już znamy. Oba etui firmy Ringke zawierają odpowiedniki zdjęć Nexusa 5, co sugeruje, że twórcy czekają na oficjalną zapowiedź, żeby zmienić je już na te prawdziwe.

To całkiem ciekawa inicjatywa, zważywszy, że można załatwić sobie akcesoria zanim w ogóle dostaniemy phablet. Bo w sumie, nie ma nic gorszego, niż porysować sobie ekran nowiutkiego sprzętu zanim w ogóle wyjdzie dla niego folia.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - mega okazje!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona