Pierwsza aktualizacja Windows 8 już na dniach - Tabletowo.pl

Pierwsza aktualizacja Windows 8 już na dniach

Windows 8 zagościł na pierwszych urządzeniach dopiero 3 tygodnie temu, a już mamy informację o pierwszej aktualizacji poprawiającej usterki. Przypomnę tylko, że najnowszy system firmy Microsoft jest przeznaczony zarówno na komputery jak i tablety, w tym osobna wersja RT dedykowana urządzeniom z dotykowym ekranem.

Pierwsza aktualizacja od czasu premiery ma się odbyć 13 listopada i naprawić problemy oraz błędy, które nie tylko mają utrudniać pracę, ale ponoć także narażają system na zdalny dostęp z zewnątrz przez osoby trzecie. Więcej szczegółów gigant z Redmond nie podaje, można jednak będzie obserwować godzinny webcastInformation About the November 2012 Security Bulletin Release” dnia 14 listopada, który zapewne uchyli nieco więcej rąbka tajemnicy.

Wiadomo, że wypuszczenie produktu jakim jest system operacyjny bez żadnego błędu jest prawie niemożliwe. Pytanie jednak czy Windows 8 okaże się kolejnym systemem do którego „bez Service Packa nie podchodź”?

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona