Phoenix Wright: Dual Destinies – symulator prawnika w wersji na iOS

Phoenix Wright to postać, której nie trzeba z pewnością przedstawiać fanom przenośnych konsol firmy Nintendo. Genialny adwokat stał się bowiem bohaterem jednej z najbardziej charakterystycznych serii gier w historii DS, 3DS i GBA. Ostatnia część prawniczej sagi, nosząca podtytuł Dual Destinies trafiła właśnie w gościnne progi internetowego sklepu App Store.

Reklama

Podobnie jak w poprzednich odsłonach serii naszym zadaniem będzie tu wcielenie się w rolę adwokata, co obejmuje zarówno przygotowania do rozprawy jak i uczestnictwo w sądowych bataliach. Jak przystało na produkcję z japońskim rodowodem wszystkie sprawy, którymi przyjdzie nam się zająć, podszyte są nutką tamtejszego szaleństwa, a w trakcie gry przyjdzie nam poznać całą plejadę nietypowych postaci. Darmowa wersja daje nam dostęp jedynie do pierwszego spośród pięciu dostępnych w grze epizodów. Za odblokowanie pozostałych przyjdzie nam zapłacić 13,99 euro.

Gra Phoenix Wright: Ace Attorney – Dual Destinies dostępna jest do pobrania za darmo z internetowego sklepu z aplikacjami App Store.

[button link=”https://itunes.apple.com/pl/app/phoenix-wright-ace-attorney/id882362024″ class=”zkazdej” id=”appstore” newtab=”on”][/button]