Phoenix Wright: Dual Destinies – symulator prawnika w wersji na iOS | Tabletowo.pl

Phoenix Wright: Dual Destinies – symulator prawnika w wersji na iOS

Dołącz do dyskusji 0

Phoenix Wright to postać, której nie trzeba z pewnością przedstawiać fanom przenośnych konsol firmy Nintendo. Genialny adwokat stał się bowiem bohaterem jednej z najbardziej charakterystycznych serii gier w historii DS, 3DS i GBA. Ostatnia część prawniczej sagi, nosząca podtytuł Dual Destinies trafiła właśnie w gościnne progi internetowego sklepu App Store.

Podobnie jak w poprzednich odsłonach serii naszym zadaniem będzie tu wcielenie się w rolę adwokata, co obejmuje zarówno przygotowania do rozprawy jak i uczestnictwo w sądowych bataliach. Jak przystało na produkcję z japońskim rodowodem wszystkie sprawy, którymi przyjdzie nam się zająć, podszyte są nutką tamtejszego szaleństwa, a w trakcie gry przyjdzie nam poznać całą plejadę nietypowych postaci. Darmowa wersja daje nam dostęp jedynie do pierwszego spośród pięciu dostępnych w grze epizodów. Za odblokowanie pozostałych przyjdzie nam zapłacić 13,99 euro.

Gra Phoenix Wright: Ace Attorney – Dual Destinies dostępna jest do pobrania za darmo z internetowego sklepu z aplikacjami App Store.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona