Philips pracuje nad własnym tabletem: 7″, Android 4.0 ICS i MIPS | Tabletowo.pl

Philips pracuje nad własnym tabletem: 7″, Android 4.0 ICS i MIPS

Dołącz do dyskusji 0
tablet philips mips

Dawno, dawno temu w sieci pojawiły się spekulacje dotyczące tabletu Philipsa, które skłoniły Jarka do napisania rymowanego wierszyka na jego temat (Jarek – pamiętasz? ;)). Później jednak słuch o tym urządzeniu zaginął… Ale nic straconego. Redakcja Bright Side of News donosi, że Philips pracuje nad 7-calowym tabletem, którego premiera – na razie chińska – zbliża się wielkimi krokami.

Informacja dotycząca 7-calowego tabletu firmy Philips pojawiła się na Linley Tech Mobile Conference. Podczas tego wydarzenia dowiedzieliśmy się, że urządzenie ma pracować w oparciu o Androida 4.0 Ice Cream Sandwich, a jego sercem ma być jednostka MIPS.

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że tablet Philipsa będzie tanim urządzeniem. Szkoda tylko, że premiera modelu planowana jest wyłącznie w Chinach, bo nie będzie nam dane się z nim osobiście zapoznać. Chyba że Philips zasponsoruje jakąś wycieczkę do tego pięknego kraju w celu zapoznania się z modelem? Tabletomaniaczka z sercem podróżniczki chętnie przystanie na taką propozycję, aczkolwiek chyba nieco nierealną… ;)

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - rowery na otwarcie sezonu!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona