Phablet Lenovo Sisley będzie wyglądać jak iPhone 6, tylko lepiej…

Apple niedawno zaprezentowało nowe iPhone’y i dla wielu osób są to telefony niemal idealne. Nie chodzi jednak tylko o specyfikację czy możliwości, ale również o ich wygląd. Jednak jak to zwykle bywa jest także sporo głosów przeciwnych, które twierdzą, że iPhone 6 i 6 Plus wizualnie prezentują się dużo gorzej niż poprzednia generacja. Niedługo Lenovo może udowodnić, że te osoby mają rację, ponieważ według przecieków pokaże phablet bardzo podobny do iPhone 6, ale ładniejszy.

Oczywiście wiem, że wygląd to rzecz gustu i to są tylko moje odczucia. Jednak rozmawiając z wieloma osobami oraz czytając opinie w internecie jedna rzecz nie spodobała się komentatorom, plastikowe wstawki na plecach urządzeń. Lenovo rozwiązać ma to inaczej i plastikowa część pojawi się na górze phabletu. Zdania na pewno będą podzielone, ale sami zobaczcie czy tył tego urządzenia nie prezentuje się atrakcyjniej niż w iPhone 6?

Lenovo Sisley 12

Jeśli chodzi o specyfikację to nie będziemy mieli do czynienia z topowym produktem. Na 5-calowym ekranie obraz będzie wyświetlany w rozdzielczości HD (720p). Aparat główny będzie mieć 13 megapikseli oraz diodę LED, a z przodu znajdziemy 8 mpix. Nie jest znana pamięć RAM i procesor, ale prawdopodobnie Lenovo użyje któregoś z układów MediaTek’a. Nie jest na razie znana data premiery, ani cena tego phabletu. Myślicie, że Apple pozwie Lenovo za wygląd Sisley’a?