Perfeo 9726-RT, czyli Retina dla Rosjan | Tabletowo.pl

Perfeo 9726-RT, czyli Retina dla Rosjan

Dołącz do dyskusji 0

Już 23 lutego na rynku naszych sąsiadów zza wschodniej granicy pojawi się tablet Perfeo 9726-RT, będący w rzeczywistości brandowanym produktem firmy Videoservice. Jest to kolejne podejście do syntezy dwurdzeniowego procesora Rockchip RK3066 i ekranu Retina. Co możemy znaleźć „pod maską” tabletu?

Zacznijmy od wyświetlacza – urządzenie posiadać będzie matrycę o wielkości 9,7 cala, wyświetlającą obraz o maksymalnej rozdzielczości 2048×1536 pikseli, czyli identycznie jak w Retinie znanej z New iPada. Tak dużą rozdzielczość renderować będzie musiał dwurdzeniowy, znany wszystkim procesor Rockchip RK3066 o zegarze 1,6 GHz i czterordzeniowy chip graficzny Mali-400 MP4. Oprócz tego standard – 1 GB RAM, 16 GB pamięci na dane, dwie kamery, slot microSD, port USB, WiFi oraz Bluetooth. Na uznanie zasługuje olbrzymia bateria 10000 mAh.

Perfeo ważyć ma 660 gramów przy grubości 9,9 mm. Systemem operacyjnym zastosowanym w tablecie będzie Android w wersji 4.1 JellyBean – do oprogramowania zostaną dołączone aplikacje takie jak Skype czy Yandex Market. Na zakup tego urządzenia trzeba będzie przygotować 293 dolary.

Ktoś z Was ma po tej informacji ochotę na podróż do Rosji?

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - mega okazje!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona