Pentagram wypuścił Androida 4.2 Jelly Bean dla tabletu Quadra 7 - Tabletowo.pl

Pentagram wypuścił Androida 4.2 Jelly Bean dla tabletu Quadra 7

Dołącz do dyskusji 0

Często zdarza się, że firmy oferujące tańsze tablety zapominają o ich użytkownikach i nie oferują wystarczającego wsparcia – zarówno pod względem technicznym (serwisowym), jak i systemowym (aktualizacje oprogramowania). Na szczęście nie jest tak zawsze. Dobrym tego przykładem jest firma Pentragram, która właśnie opublikowała aktualizację dla tabletu Quadra 7.

Urządzenie dostępne jest w sprzedaży od kilku miesięcy i po wyjęciu z pudełka pracuje pod kontrolą Androida w wersji 4.1.1 Jelly Bean. Dziś firma zdecydowała się opublikować w sieci plik instalacyjny do Androida 4.2 Jelly Bean, dzięki czemu wszyscy zainteresowani nowszą wersją systemu, mogą ją zainstalować. Póki co jednak należy mieć na względzie, że jest to wersja beta i może zawierać błędy. Nie wiadomo kiedy Pentagram wypuści finalną wersję Androida 4.2 dla Pentagram Quadra 7.

Aktualizacja dla tego modelu cieszy tym bardziej, że nie jest to flagowe ani high-endowe urządzenie. Sprzęt ten aktualnie można nabyć za ok. 360 złotych.

Dla przypomnienia parametry techniczne Pentagram Quadra 7:
– 7-calowy wyświetlacz IPS 1280 x 800 pikseli,
– czterordzeniowy procesor Actions ATM7029 1,2GHz z Vivante GC1000+,
– 1GB RAM,
– 8GB pamięci wewnętrznej,
– aparat 2 Mpix,
– kamerka 0,3 Mpix,
– WiFi,
– slot kart microSD,
– wyjście HDMI,
– port microUSB,
– akumulator o pojemności 3000 mAh,
– wymiary: 190 x 113 x 7,62 mm,
– waga: 270 g.

Paczkę aktualizacyjną znajdziecie pod tym adresem.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona