Pentagram Quadra 9,7" z aktualizacją do Androida 4.2 - Tabletowo.pl

Pentagram Quadra 9,7″ z aktualizacją do Androida 4.2

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Pentagram Quadra 9,7" z aktualizacją do Androida 4.2 Nowości

Swego czasu Pentagram postanowił wprowadzić do sprzedaży interesującą nowość w postaci Quadra 9,7″. Nie była to jednak zwykła premiera sklepowa – specjalnie bowiem na moment rynkowego debiutu przygotowana została promocja Gazety Wyborczej i Sferis, w ramach której można go było nabyć sporo taniej niż normalnie (749 zł + koszt kilku gazet vs 999 zł). Tym samym zainteresowanie nowością było większe niż standardowo. Wszystkich, którzy kupili to urządzenie, z pewnością ucieszy fakt, że właśnie udostępniona została aktualizacja Pentagram Quadra 9,7″ do Androida 4.2 Jelly Bean.

Po wyjęciu z pudełka tablet działał w oparciu o Androida 4.1, więc skok nie jest znaczący. Mimo wszystko jednak chwali się, że Pentagram wspiera swoje flagowe urządzenie. Na stronie firmy możemy przeczytać, że aktualizacja do Androida 4.2 „znacznie przyśpiesza działanie urządzenia”. Dlatego też posiadaczy Quadra 9,7 odsyłam pod ten link, gdzie pobierzecie potrzebne pliki.

Warto przypomnieć jakie parametry techniczne oferuje Quadra 9,7″. Jest to przede wszystkim ekran IPS o przekątnej 9,7″ i rozdzielczości 2048 x 1536 pikseli, czterordzeniowy procesor AllWinner A31 1GHz z 2GB RAM oraz 16GB pamięci wewnętrznej. Oprócz tego oferuje między innymi aparat 2 Mpix, kamerkę 2 Mpix, wyjście HDMI, port microUSB oraz slot kart microSD.

Aktualnie Pentagram Quadra 9,7″ można kupić w sieci od 749 złotych.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona