Pentagram Monster X5 – 5-calowy tabletofon z mocną baterią | Tabletowo.pl

Pentagram Monster X5 – 5-calowy tabletofon z mocną baterią

Dołącz do dyskusji 0

Niemal każdy producent tworzy teraz coraz to cieńsze urządzenia, z jeszcze większą ilością funkcji, jednak zapomina się często o takiej oczywistości jak bateria. Tym razem firma Pentagram zaskoczyła mnóstwo osób – stworzyła tabletofon z dwoma typami baterii w zestawie, które będziemy używać w zależności od naszych potrzeb – jedna, mniejsza może pochwalić się pojemnością 3000 mAh, natomiast druga, pojemniejsza magazynuje aż 6000 mAh energii!

Pentagram Monster X5 wyróżniać się ma również innymi elementami, w tym: diodą powiadomień, która ukryta jest  w przycisku home czy programowalnym przyciskiem z boku obudowy (możemy pod niego przypisać dowolną aplikację do uruchomienia). Ponadto produkt wyposażony jest w 5-calowy wyświetlacz wykonany w technologi LTPS, charakteryzujący się obrazem w rozdzielczości 1280 x 720 pikseli. Inne cechy urządzenia to: tylny aparat z matrycą 8 megapikseli z AF (przedni 2 Mpix), procesor Qualcomm Snapdragon S4 Play (1,2 GHz, 4 rdzenie),  1 GB pamięci RAM, 4 GB pamięci flash, bluetooth 3.0, GPS oraz wsparcie dla dual sim.

Produkt pojawi się na rynku w okolicach października w cenie około 1000 złotych.

źródło: informacja prasowa

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona