Nie masz kasy, a chcesz coś pilnie kupić? Dzięki „Płacę później” w PayU za zakupy zapłacisz dopiero za miesiąc | Tabletowo.pl

Nie masz kasy, a chcesz coś pilnie kupić? Dzięki „Płacę później” w PayU za zakupy zapłacisz dopiero za miesiąc

Dołącz do dyskusji 0

Często zdarza się tak, że mamy ochotę coś sobie kupić, ale nie mamy w danym momencie wolnych środków, bowiem akurat czekamy na pieniądze. Niestety, przez to czekanie nierzadko można stracić okazję na zakup czegoś fajnego. Sposób na rozwiązanie tego problemu znalazło PayU, które zaczęło oferować usługę Płacę później, dzięki której za zakupy zapłacimy dopiero za miesiąc. I to bez żadnych dodatkowych opłat!

Przyznam szczerze, że nigdy o tym nie pomyślałem, że na rynku brakuje usługi, która oferowałaby zapłacenie za nasze zakupy, tak abyśmy mieli kilka dni na spokojne uzbieranie wymaganej kwoty. W momencie czytania o nowości w PayU zrozumiałem, że ta usługa to wręcz strzał w dziesiątkę! Gdy kupujemy coś przez internet, ale w danym momencie nie chcemy bądź nie możemy za tę rzecz zapłacić, to będziemy mogli skorzystać z usługi PayU Płacę później. Jak to działa?

Gdy klient wybierze wcześniej wspomnianą opcję, to sklep otrzyma pieniądze, natomiast on w tej chwili nic nie zapłaci. Dzięki nowej usłudze uzyska dodatkowe 30 dni na zapłacenie za zakupy. I co najważniejsze – jest to w pełni darmowe. Oferta dotyczy zakupów od 100 do 2000 złotych. Sklep, w którym można płacić za pomocą PayU, musi jednak uruchomić usługę Płacę później.

Jest to pewna forma pożyczki krótkoterminowej, gdzie usługę pożyczkową oferuje firma Kreditech. Skorzystanie z niej nie jest jednak takie bezwarunkowe. Po wypełnieniu formularza najpierw dokonana zostaje analiza historii kredytowej klienta z wykorzystaniem sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego. To pomoże trafniej określić, czy można udzielić mu pożyczki.

PayU zaznacza, że nowa usługa to również świetne narzędzie, dzięki któremu osoby bez bogatej historii kredytowej oraz regularnych wpływów na konto mogą rozpocząć przygodę z kredytami i pożyczkami. To pozwoli na rozpoczęcie swojej historii kredytowej, co może być bardzo przydatne w przyszłości. Co ważne, istnieje możliwość przedłużenia darmowego, trzydziestodniowego okresu o dodatkowe 3 lub 6 miesięcy, a także rozłożenia pożyczki na raty. Wtedy jednak użytkownik poniesie dodatkowe koszty pożyczki (>tutaj< możecie zobaczyć symulację takiego kredytu).

Lista sklepów i usługodawców oferujących skorzystanie z usługi Płacę później znajduje się >na tej stronie<. Znajdziecie tam również dodatkowe informacje dotyczące tej nowości.

Źródło: informacja prasowa

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona