PaySafeCard pojawiło się w sklepie Google Play – to naprawdę spore ułatwienie | Tabletowo.pl

PaySafeCard pojawiło się w sklepie Google Play – to naprawdę spore ułatwienie

Dołącz do dyskusji 0

W Google Play pojawiła się funkcja, która dla wielu może okazać się otwartą furtką do nowych możliwości. Od teraz każdy może płacić tam za pomocą kodu PaySafeCard, co jest sporym ułatwieniem.

PaySafeCard zapewne jest Wam znane. Jest to metoda płatności elektronicznej, która pozwala na kupowanie dóbr cyfrowych w internecie bez posiadania rachunku bankowego czy karty płatniczej. Metoda ta, przynajmniej w Polsce, jest często wybierana zwłaszcza przez osoby młode, niepełnoletnie, które jeszcze nie mają swojego konta w banku. Dzięki PaySafeCard mogą legalnie kupić swoją ulubioną grę, muzykę itd.

W Sklepie Play do tej pory brakowało metody płatności (oprócz kart podarunkowych, które jednak ciężko kupić na wsiach i w mniejszych miastach), która nie wymagałaby posiadania konta bankowego (lub karty płatniczej). Co prawda, można dopisać dany zakup do rachunku usług telekomunikacyjnych u operatora, ale nie jest to szczególnie wygodne (no i rodzice mogą się łatwo dowiedzieć :P).

Jak zapłacić w Sklepie Play za pomocą PaySafeCard? Najpierw należy udać się do najbliższego sklepu/kiosku i kupić kod PaySafeCard. Następnie trzeba dodać go do swojego konta w aplikacji tej usługi. Następnie możemy przejść do Sklepu Play i przy zakupie aplikacji należy wybrać PaySafeCard jako metodę płatności. Więcej dowiecie się z poniższego filmu i tej witryny.

Dzięki Kacper za info!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona