Punkty PAYBACK od teraz będziesz mógł zbierać również w sklepach Kaufland. Czekają na Ciebie liczne promocje | Tabletowo.pl

Punkty PAYBACK od teraz będziesz mógł zbierać również w sklepach Kaufland. Czekają na Ciebie liczne promocje

Dołącz do dyskusji 0

Na początku oferta PAYBACK była naprawdę świetna. W ostatnich kilku latach ze współpracy zrezygnowało jednak wielu dużych partnerów, przez co atrakcyjność tego programu lojalnościowego znacząco spadła, przynajmniej w moich oczach (z tego powodu oficjalnie się z niego wypisałem, prosząc pisemnie o usunięcie mojego konta z serwisu). I chociaż tego nie żałuję, to miło zaskoczyła mnie wiadomość, że klienci będą od teraz mogli zbierać punkty również w sklepach sieci Kaufland.

W początkach swojego istnienia PAYBACK umożliwiał zbieranie punktów głównie u partnerów stacjonarnych, dopiero nieco później pojawiło się wielu internetowych, jak na przykład Allegro. Z czasem jednak wielu z tej pierwszej grupy zrezygnowało z partnerstwa (m.in. Real, Kolporter, JYSK, Smyk, Empik), przez co punkty PAYBACK w ogromnej większości dało się zbierać tylko robiąc zakupy przez internet.

Allegro w pewnym momencie również przestało być partnerem PAYBACK (pod koniec punkty można było zbierać wyłącznie w aplikacji na urządzenia mobilne), ale ostatnio ponownie przyłączyło się do tego programu lojalnościowego. Teraz do grona partnerów dołącza również Kaufland i nie ukrywam, że bardzo ucieszyła mnie ta informacja. Osobiście bowiem najbardziej odczułem chyba właśnie rezygnację Reala ze współpracy z PAYBACK (i podejrzewam, że nie tylko ja).

Klienci będą mogli zbierać punkty PAYBACK w Kauflandzie już od jutra, tj. 26 kwietnia 2018 roku. Za każde wydane 3 złote przyznany zostanie 1 punkt, aczkolwiek pod uwagę przy przeliczeniu nie są brane zakupy alkoholu, wyrobów i rekwizytów tytoniowych, papierosów elektronicznych, produktów leczniczych, preparatów do początkowego żywienia niemowląt, bonów upominkowych oraz kart podarunkowych.

Z okazji rozpoczęcia współpracy przygotowano także kilka ciekawych promocji. Po zrobieniu pierwszych zakupów i po zarejestrowaniu karty klient otrzyma dodatkowe 200 punktów – to jednak oferta wyłącznie dla tych, którzy jeszcze nie mają karty PAYBACK. Oprócz tego, za zakupy można też płacić punktami PAYBACK. W dodatku do 30 maja 2018 roku za każde wydane 1000 punktów klient otrzyma z powrotem na swoje konto 200 punktów. Do tego zakup niektórych produktów premiowany jest dodatkowymi punktami.

PAYBACK i Kaufland zachęcają również, aby klienci zainstalowali na swoich smartfonach aplikację PAYBACK, ponieważ pojawiają się w niej e-kupony, pozwalające zebrać więcej punktów podczas zakupów. A punkty PAYBACK można wymienić na masę różnych rzeczy, na przykład sprzęt RTV i AGD oraz bony rabatowe do sklepów. Standardowy przelicznik w przypadku tych ostatnich to 1000 punktów = 10 złotych.

Źródło: Kaufland, własne

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona