Pandigital przedstawia: Nova, Planet i Star. Na wrzesień zapowiada coś specjalnego - Tabletowo.pl
Ważne

Pandigital przedstawia: Nova, Planet i Star. Na wrzesień zapowiada coś specjalnego

Tabletowo.pl Pandigital przedstawia: Nova, Planet i Star. Na wrzesień zapowiada coś specjalnego Nowości

Firma Pandigital postanowiła uderzyć w klientów szukających niskobudżetowych tabletów. Do portfolio producenta weszły dziś trzy nowe urządzenia: Nova, Planet i Star (fot. powyżej), ale żeby jeszcze tego było mało, zapowiedział, że we wrześniu poznamy coś specjalnego, co ma być flagowym tabletem Pandigital. Patrząc na trzy pierwsze modele raczej nie możemy się spodziewać niczego zaskakującego, ale moooooże… Na razie jednak pozostaje się przyjrzeć poznanym dziś tabletom.

Wszystkie trzy urządzenia działają dzięki procesorowi Cortex A9, posiadają HDMI, WiFi oraz wyświetlacze o przekątnej 7″ (różnią się rozdzielczością: 800 x 600 w Nova i Planet, 800 x 480 w Star). Z różnic warto zauważyć, że Nova dostępny będzie z 4GB pamięci, natomiast pozostałe dwa, Star i Planet – z 2GB, aczkolwiek wszystkie posiadają slot microSD.

Tabletowo.pl Pandigital przedstawia: Nova, Planet i Star. Na wrzesień zapowiada coś specjalnego Nowości   (fot. Nova)

Wszystkie tablety oferują dostęp do GetJar (o Android Market można tylko pomarzyć…), gdyż system operacyjny każdego z nich to jedna ze starszych wersji Androida. I tak, Planet i Star pracują w oparciu o Androida 2.2 Froyo, natomiast Nova – Androida 2.3 Gingerbread. Na ich pokładzie znajdziemy także miniUSB, aparat o nieznanej rozdzielczości (w Star jest także kamerka) oraz baterię pracującą do 6 godzin.

Cennik przedstawia się następująco:
Pandigital Planet: 189 dolarów,
Pandigital Nova: 189 dolarów (choć w BestBuy za 170 dolców),
Pandigital Star: 159 dolarów (w sprzedaży w połowie sierpnia).

O ile powyższe trzy propozycje wydają się być mało interesujące, tak z niecierpliwością oczekuję czwartej „flagowej”, o której nie wiadomo zupełnie nic, a debiut ma nastąpić we wrześniu. Czyżby na IFA 2011?

Tabletowo.pl Pandigital przedstawia: Nova, Planet i Star. Na wrzesień zapowiada coś specjalnego Nowości   (fot. Planet)

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona