Panasonic Toughbook H2 - ekstremalnie wytrzymały tablet | Tabletowo.pl

Panasonic Toughbook H2 – ekstremalnie wytrzymały tablet

Dołącz do dyskusji 0

Panasonic już jakiś czas temu prezentował bardzo wytrzymałe tablety, jednak jak widać  – firma ta nie stoi w miejscu i już zapowiedziała kolejny produkt. Nowość również skierowana jest do pracowników miejsc, w których nie ma mowy o troszczeniu się o nasze urządzenie, a raczej wymaga się niezawodnej pracy i wytrzymałości.

ToughBook H2 nie przyniesie ze sobą rewolucji, jednak warto o nim wspomnieć jak o każdym innym tablecie. Tym bardziej, że w tej grupie urządzeń nie ma aż tak wielkiego wyboru. Produkt ten pracuje pod kontrolą Windowsa 7 (co może niektórych dziwić, ze względu na to, że do pracy z dotykowymi urządzeniami został zaprojektowany Windows 8). Sercem urządzenia jest procesor Intel Core i5 3427U, którego zegar „tyka” z częstotliwością 2,8 GHz. Aby nie zabrakło nikomu miejsca na dane, zastosowano dysk twardy o pojemności 500 GB, nie zapomniano również o systemach łączności: WiFi oraz Bluetooth 4.1 + EDR. Oczywiście, dla specjalistów przewidziano dodatkowe akcesoria takie jak: skanery kodów kreskowych, czytniki kart, 3G, LTE, GPS i wiele innych. Ponadto obudowa wykonana jest z poliwęglanu oraz stopu magnezu, dzięki czemu tablet zdaje wszelkie egzaminy odpornościowe.

Tablet Panasonica ma zaoferować 7 godzin ciągłej pracy, a jego cena wyniesie 3349 dolarów.

źródło: tablet-news.com

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona