Panasonic RZ4 to 10-calowiec z 4 lub 8 GB pamięci RAM oraz ekranem obracanym o 360 stopni | Tabletowo.pl

Panasonic RZ4 to 10-calowiec z 4 lub 8 GB pamięci RAM oraz ekranem obracanym o 360 stopni

Dołącz do dyskusji 0

Jeśli ktoś zapytałby mnie jakie urządzenia mają przed sobą najlepszy okres i będą zyskiwać z kwartału na kwartał, to bez zastanowienia odpowiedziałbym, że różnego rodzaju hybrydy notebooków i tabletów. Coraz częściej oczekujemy czegoś więcej od naszych sprzętów, niż tylko możliwości przeglądania sieci czy zagrania w proste gry. Wie o tym również Panasonic i dlatego prezentuje niezwykle ciekawy model RZ4.

Panasonic RZ4 to połączenie notebooka z tabletem, które jest możliwe dzięki zawiasom obracającym ekran o 360 stopni. Dzięki temu z całkiem wydajnego notebooka możemy w jednej chwili zamienić go w mocny tablet. Jeśli chodzi o specyfikację to na pierwszy rzut oka idzie oczywiście ekran IPS, który ma 10 cali i wyświetla obraz o rozdzielczości FullHD. Jeśli chodzi o moc to odpowiada za nią procesor Intel Core M-5Y10 oraz 4 lub 8 GB pamięci operacyjnej RAM. Dodatkowo pozytywnie na jego pracę wpłynie dysk SSD o pojemności 128 lub 512 GB.

Znajdziemy w nim także WiFi, Windowsa 8.1 oraz kilka złącz (USB 3.0, Ethernet i HDMI). Jego grubość to 2 cm, a waga to 750 g. Na razie trafi on tylko do Japonii (w połowie października) i nie wiadomo czy pojawi się w innych krajach. Ceny tego modelu zaczynają się od 1500 dolarów.

http://youtu.be/4pqPMYGzkCc

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona