Panasonic prezentuje dwie nowości z serii BizPad - Tabletowo.pl

Panasonic prezentuje dwie nowości z serii BizPad

Tabletowo.pl Panasonic prezentuje dwie nowości z serii BizPad Nowości

Firma Panasonic kontynuuje swoją politykę wobec tabletów internetowych. Do portfolio producenta można dopisać dwie nowe propozycje, tak jak poprzednie, odporne na czynniki zewnętrzne. Poznajcie nowe modele z serii BizPad: 7-calowy JT-580VT oraz 10,1-calowy JT-581VT.

Producent zapewnia, że obu urządzeniom nie są straszne uderzenia, wstrząsy czy spotkania z kurzem i wodą. Dodatkowo akumulatory w obu modelach zostały tak umieszczone, by można je było w prosty sposób wymienić.

Najnowsze tablety Panasonic pracują w oparciu o Androida w wersji 3.2 Honeycomb i zostały wyposażone w dwurdzeniowe procesory ARM Cortex A9 o taktowaniu 1GHz, 1GB RAM, 16GB pamięci wewnętrznej, WiFi, NFC, GPS, Bluetooth, microUSB oraz czytnik kart microSD (opcjonalnie także 3G). 7-calowy ekran modelu JT-580VT ma rozdzielczość 1024 x 600 pikseli, natomiast 10,1-calowy JT-581VT1280 x 800 pikseli. Pierwszy z nich posiada aparat 5 Mpix, drugi – 1,3 Mpix.

JT-580VT trafi do sprzedaży w grudniu, natomiast JT-581VT – w połowie stycznia przyszłego roku. Cena obu modeli nie została ujawniona.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona