Pamiętacie „List do św. Mikołaja”? Nexus 10 trafił do jego autora | Tabletowo.pl

Pamiętacie „List do św. Mikołaja”? Nexus 10 trafił do jego autora

Dołącz do dyskusji 0
google nexus 10

Kilka tygodni temu Daniel Majchrzak wrzucił do sieci filmik proszący św. Mikołaja o pojawienie się Google Play w pełnej krasie i rychłą premierę tabletu Nexus 10 w Polsce. O ile spełnienie pierwszego życzenia może zająć dłuższą chwilę, tak drugie okazało się dla sympatycznego grubaska w czerwonym wdzianku i z siwą brodą prostsze niż by się mogło wydawać (swoją drogą, znaleźliście pod poduszką coś ciekawego? ;)). Nexus 10 trafił w ręce autora wspomnianego wideo, a w roli św. Mikołaja wystąpiło Google Polska.

Polski oddział internetowego giganta docenił pomysł nietypowego listu do św. Mikołaja i wręczył jego autorowi nie tylko upragnione urządzenie, ale także kilka gadżetów. Wśród nich znalazł się termos, pendrive i notatnik. Świetny ruch ze strony Google Polska. Ale już sobie wyobrażam ile zapytań w podobnej sprawie otrzymają pracownicy firmy po zapoznaniu się z finałem całej akcji ;).

Poniżej możecie raz jeszcze zapoznać się z nietypową prośbą naszego rodaka:

Jak już wielokrotnie wspominałam, wciąż nie wiadomo kiedy Nexus 10 oficjalnie trafi do sprzedaży w Polsce. Przedstawiciele polskiego oddziału koreańskiego koncernu nie zdradzają na ten temat żadnych szczegółów (wielokrotne zapytania z mojej strony pozostały, niestety, bez satysfakcjonującej odpowiedzi). W chwili obecnej pozostaje więc próbowanie obejścia sytuacji sprowadzając sprzęt do kraju na własną rękę.

Dzięki Rafał za podesłanie info! ;)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona