Pamiętacie "List do św. Mikołaja"? Nexus 10 trafił do jego autora - Tabletowo.pl
Ważne

Pamiętacie „List do św. Mikołaja”? Nexus 10 trafił do jego autora

Tabletowo.pl Pamiętacie "List do św. Mikołaja"? Nexus 10 trafił do jego autora Ciekawostki Nowości Samsung

Kilka tygodni temu Daniel Majchrzak wrzucił do sieci filmik proszący św. Mikołaja o pojawienie się Google Play w pełnej krasie i rychłą premierę tabletu Nexus 10 w Polsce. O ile spełnienie pierwszego życzenia może zająć dłuższą chwilę, tak drugie okazało się dla sympatycznego grubaska w czerwonym wdzianku i z siwą brodą prostsze niż by się mogło wydawać (swoją drogą, znaleźliście pod poduszką coś ciekawego? ;)). Nexus 10 trafił w ręce autora wspomnianego wideo, a w roli św. Mikołaja wystąpiło Google Polska.

Polski oddział internetowego giganta docenił pomysł nietypowego listu do św. Mikołaja i wręczył jego autorowi nie tylko upragnione urządzenie, ale także kilka gadżetów. Wśród nich znalazł się termos, pendrive i notatnik. Świetny ruch ze strony Google Polska. Ale już sobie wyobrażam ile zapytań w podobnej sprawie otrzymają pracownicy firmy po zapoznaniu się z finałem całej akcji ;).

Poniżej możecie raz jeszcze zapoznać się z nietypową prośbą naszego rodaka:

Jak już wielokrotnie wspominałam, wciąż nie wiadomo kiedy Nexus 10 oficjalnie trafi do sprzedaży w Polsce. Przedstawiciele polskiego oddziału koreańskiego koncernu nie zdradzają na ten temat żadnych szczegółów (wielokrotne zapytania z mojej strony pozostały, niestety, bez satysfakcjonującej odpowiedzi). W chwili obecnej pozostaje więc próbowanie obejścia sytuacji sprowadzając sprzęt do kraju na własną rękę.

Dzięki Rafał za podesłanie info! ;)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona