Pamiętacie grafikę z "Google Nexus Tablet"? To najprawdopodobniej nowy tablet Toshiby - Tabletowo.pl
Ważne

Pamiętacie grafikę z „Google Nexus Tablet”? To najprawdopodobniej nowy tablet Toshiby

Kilka dni temu na łamach portalu PocketNow pojawiło się zdjęcie prasowe urządzenia, któremu przypisana została łatka „Google Nexus Tablet„. Po jakimś czasie redakcja AndroidCommunity zauważyła dość spore podobieństwo do prototypu 7,7-calowego tabletu Toshiby, zaprezentowanego pierwszy raz w Las Vegas na CES 2012 i pokazanego ponownie na stoisku Nvidii podczas targów MWC 2012 w Barcelonie. I choć nie jest to ten sam tablet, trop jest dobry. Redakcja zaprzyjaźnionego niemieckojęzycznego portalu TabletCommunity opublikowała graficzne porównanie Toshiby AT470 (czyli 7,7-calowego prototypu, wcześniej znanego jako AT270) z „Google Nexus Tablet„, a właściwie… najprawdopodobniej nowym tabletem Toshiby.

Oba modele są do siebie bardzo podobne, więc zdziwię się, jeśli za jakiś czas się okaże, że model po lewej pochodzi od innego producenta niż Toshiba. Warto zauważyć także, że tablet z grafiki posiada podobne porty na krótszym boku do tych, z jakimi mamy do czynienia w Toshibie AT330 (13,3″): microHDMI, microUSB, slot kart SD i SIM, 3,5 mm jack audio.

Ale oczywiście nie można wykluczyć, że tablet nie będzie produkcji Toshiby. Zmyłkę wprowadza port ładowania tabletu – w AT470 jest jakiś taki za duży… ale trudno nie odnieść wrażenia, że obie grafiki zrobione zostały w innej skali. Przez to też w dalszym ciągu utrzymuję, że tajemniczy tablet ma wyświetlacz o większej przekątnej niż 7″ – najprawdopodobniej 10,1″ (kto wie, może następca AT200?). Co myślicie?

Tabletowo.pl Pamiętacie grafikę z "Google Nexus Tablet"? To najprawdopodobniej nowy tablet Toshiby Nowości Plotki / Przecieki Toshiba

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona