Szybko, póki te paczki ikon są darmowe na Androidzie! 18

Szybko, póki te paczki ikon są darmowe na Androidzie!

Google niedawno umożliwiło twórcom aplikacji na Androida, ustawianie tymczasowych promocji na swoje dzieła w sklepie Google Play. Istnieje możliwość ustalenia wysokości ceny na „zero”, co czyni aplikację tymczasowo bezpłatną. Dziś promocja dotyczy zestawów ikon, dzięki którym możemy nieco odmienić oblicze pulpitu głównego naszego smartfona.

Regularna, przeciętna cena poniższych zestawów ikon to jakieś 4-5 zł, więc dotąd nie były to jakieś zaporowe kwoty. Jednak gdyby chcieć wykupić je wszystkie, to okazałoby się, że konieczna byłaby inwestycja w okolicach 60 zł, co już bardziej wpływa na wyobraźnię.

Pakiety ikon to dzieła różnych deweloperów. Wywęszyli je użytkownicy reddita – u/ChicoDaEstrebaria i u/SirVeza. Oto paczki, które można pobrać za darmoszkę:

Zestawy ikon prezentują różne style, od minimalistycznych, bliskich ideałom Material Design, przez kolorowe i cukierkowe, aż po niemal kompletnie czarne. Wszyscy ci, którzy lubią bawić się w wizualną personalizację swoich smartfonów, będą wdzięczni za taki pakiet ikon – na pewno uda się spośród nich wybrać coś interesującego. Ja już instaluję!

Nowy serwis Tabletowo. Sprawdź oiot.pl

 

źródło: Android Authority