Jak się człowiek śpieszy, to z tańszych biletów na Orange Warsaw Festival się cieszy. A dla klientów sieci jeszcze taniej | Tabletowo.pl

Jak się człowiek śpieszy, to z tańszych biletów na Orange Warsaw Festival się cieszy. A dla klientów sieci jeszcze taniej

Dołącz do dyskusji 0

Ruszyła sprzedaż biletów na przyszłoroczną edycję Orange Warsaw Festival. Jeśli planujemy wybrać się na koncerty Sama Smitha czy Florence and the Machine, to warto przemyśleć rezerwację biletu już teraz. I ewentualnie zakupienie startera Orange.

Orange Warsaw Festival to prawdziwe święto dla muzycznych dusz. 1 i 2 czerwca 2018 roku, na terenie Toru Wyścigów Konnych na warszawskim Służewcu spotkają się fani różnorodnych brzmień. Ci śledzący karierę Sama Smitha na pewno nie przepuszczą jego pierwszego koncertu w Polsce, a zaczarowani głosem pani Welch tłumnie zgromadzą się pod sceną indie rocka, gdzie zagra Florence and the Machine.

Lista artystów jest już ogłoszona. Oprócz wymienionych powyżej, usłyszymy też LCD Soundsystem czy The Creator.

Bilety na festiwal są dostępne w kilku opcjach cenowych, przy czym ważne jest to, kiedy dokonamy zakupu – im wcześniej, tym taniej nas to wyjdzie. Oprócz tego klienci Orange będą mogli skorzystać z 15% zniżki.

I tak – do 14 grudnia (lub do wyczerpania puli) będzie można kupić dwudniowe karnety Early Bird za 369 złotych. Jeśli jesteśmy klientami Orange, to po uwzględnieniu rabatu zapłacimy 314 złotych. Po 14 grudnia cena wzrasta.

Od przyszłego piątku będzie można kupić też karnety w specjalnych pakietach: na Orange Warsaw Festival oraz Open’er Festival Powered by Orange. Klienci Orange będą mogli kupić je za 903 złote.

Dodatkowe informacje dotyczące tego, jak wygenerować kody na zniżki można znaleźć na stronach dedykowanych festiwalowi: owf2018.orangemusic.pl oraz asow2018.orangemusic.pl.

W bilety można zaopatrzyć się na ebilet.pl i altersklep.pl.

źródło: Blog Orange

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona