Overmax zapowiada kolejne tablety: BaseCore 7 i BaseCore 10 - Tabletowo.pl

Overmax zapowiada kolejne tablety: BaseCore 7 i BaseCore 10

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Overmax zapowiada kolejne tablety: BaseCore 7 i BaseCore 10 Nowości

Wygląda na to, że firma Overmax obrała sobie za cel odświeżenie wszystkich możliwych serii tabletów dostępnych w jej ofercie już w styczniu. I tak, w ciągu siedemnastu dni nowego roku poznaliśmy następujące produkty: SteelCore 7, SteelCore 8, SteelCore 10+ i Solution 8, Overmax DualDrive Max. A to wciąż nie wszystko. Dziś dystrybutor zapowiedział, że w połowie stycznia do sprzedaży trafią kolejne urządzenia z logo Overmax na obudowie. Będą to modele z serii BaseCore: Overmax BaseCore 7 i Overmax BaseCore 10.

Bez wątpienia ciekawszym tabletem jest większy z braci: BaseCore 10 (fot. powyżej), choć można odnieść wrażenie, że jest to kolejny sprzęt debiutujący na rynku, który różni się od propozycji pozostałych producentów wyłącznie obudową i logo, jakim na niej znajdziemy. Skoro tak, już z pamięci powinniście wyrecytować jego dane techniczne. Te zawierają 10,1-calowy ekran wyświetlający obraz w rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 1,6GHz, 1GB RAM, 8GB pamięci wewnętrznej, kamerka, aparat, port miniUSB, USB oraz slot kart microSD. Tablet trafi na półki sklepowe z Androidem 4.1 Jelly Bean i akumulatorem o pojemności 5000 mAh.

Drugim modelem, który dołącza dziś do portfolio firmy, jest Overmax BaseCore 7 (fot. poniżej). W jego przypadku w oczy razi pojemność akumulatora wynosząca 2400 mAh i rozdzielczość 7-calowego wyświetlacza – 800 x 480 pikseli, a także brak aparatu i Bluetooth. Dzięki temu jednak mamy pewność, że tablet nie powinien zaliczać się do wyższej półki cenowej.

Pozostałe parametry modelu zawierają dwurdzeniową jednostkę centralną 1,5GHz, 1GB RAM, 8GB pamięci wewnętrznej, WiFi, slot kart microSD, kamerkę, port microUSB oraz Androida 4.1 Jelly Bean.

Ceny powyższych tabletów Overmax na chwilę obecną nie są znane. Wiadomo jedynie, że na półkach sklepowych oba modele mają zadebiutować w połowie stycznia 2013 roku.


Tabletowo.pl Overmax zapowiada kolejne tablety: BaseCore 7 i BaseCore 10 Nowości

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona