Overmax TeddyTab: 5-calowy tablet dla dzieci - Tabletowo.pl

Overmax TeddyTab: 5-calowy tablet dla dzieci

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Overmax TeddyTab: 5-calowy tablet dla dzieci Nowości

Za czasów mojego dzieciństwa (hohoho, zabrzmiało, jakby to było wieki temu! ;)) nikt nie pomyślałby nawet, że internet można mieć zawsze i wszędzie przy sobie, dzięki smartfonom i tabletom. Dziś jest to normalne. Starsze pokolenia muszą uczyć się nowych technologii, które dla obecnie młodych są standardem. Nic więc dziwnego, że w sklepach pojawia się coraz więcej urządzeń multimedialnych dla dzieci. Jednym z nich jest Overmax TeddyTab, młodszy brat modelu FunTab.

Tablet, którego kształt przypomina misia, dedykowany jest dzieciom w wieku 3-5 lat. Jego obudowa nie posiada ostrych krawędzi, a ekran pokryty został warstwą antybakteryjną. Ważną opcją jest obecność rozbudowanej kontroli rodzicielskiej, dzięki której rodzic może tworzyć specjalne profile i przydzielać dostęp do wybranych aplikacji, jak również ustalać adresy stron internetowych, które może przeglądać jego pociecha.

Overmax TeddyTab został wyposażony w 5-calowy ekran o rozdzielczości 800 x 480 pikseli, port USB, slot kart pamięci, aparat, 3.5 mm jack audio oraz rysik pojemnościowy. Dodatkowo na jego pokładzie nie zabrakło programów dla dzieci, uczących logicznego myślenia, a także dostępu do sklepu z aplikacjami.

TeddyTab będzie dostępny w sprzedaży pod koniec marca w dwóch wersjach kolorystycznych: zielonej i różowej. Jego cena nie została podana.

Tabletowo.pl Overmax TeddyTab: 5-calowy tablet dla dzieci Nowości

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona