Overmax Solution 8 z 3G i GPS zmierza na półki sklepowe - Tabletowo.pl

Overmax Solution 8 z 3G i GPS zmierza na półki sklepowe

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Overmax Solution 8 z 3G i GPS zmierza na półki sklepowe Nowości

W Las Vegas trwają targi CES 2013, na których prezentowane są nowości mające zadebiutować na świecie w pierwszej połowie bieżącego roku. Nie są one jednak powalające pod względem debiutujących produktów – spodziewałam się ciekawszego wydarzenia… Ale o tym w jego podsumowaniu po zakończeniu CES. Tymczasem w Polsce firma Overmax zapowiedziała kolejny już tablet w tym roku: Solution 8.

Parametry techniczne modelu zadowolą osoby, które potrzebują stricte mobilnego sprzętu – z 3G, GPS i Bluetooth. Overmax Solution 8 pracuje dzięki dwurdzeniowej jednostce centralnej (konkretny procesor nie został ujawniony) o częstotliwości taktowania 1,2GHz, a jego systemem operacyjnym jest Android 4.0.4 Ice Cream Sandwich (szkoda, że nie 4.1).

Urządzenie oferuje 8-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości 1024 x 768 pikseli, 1GB RAM, 4GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć dzięki slotowi kart microSD, WiFi, port microUSB, kamerkę, aparat oraz akumulator o pojemności 4300 mAh.

Overmax Solution 8 ma trafić do sprzedaży w styczniu bieżącego roku. Szkoda tylko, że cena produktu nie została ujawniona.

Tabletowo.pl Overmax Solution 8 z 3G i GPS zmierza na półki sklepowe Nowości

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona